California Gold Nutrition L-türosiin 500mg

California Gold Nutrition L-türosiin 500mg 60 vegankapslit. 
Võetakse tuju parandamise ja stressi leevendamise eesmärgil. 

L-türosiin on vabas vormis aminohape, mis on neurotransmitterite dopamiini, norepinefriini ja epinefriini (adrenaliin) eellane. Uuringud on näidanud, et L-türosiini võtmisel võib olla nii füüsilisi kui ka kognitiivseid eeliseid stressi maandamisel. Samuti peetakse türosiini väga oluliseks aju toitaineks. Türosiin aitab kaasa kilpnäärme tööle ja parandab neerupealsete hüpofüüsi. Kasutatakse nii depressiooni kui ADD ja ADHD korral. Türosiini võiks võtta lisaks kui võõrutate end suitsetamisest või alkoholist. 

Türosiini puudus kehas võib tekkida muutustest türosiini hüdrokülaasi geenis. See geen kodeerib ensüümi, mis aitab muuta teatud aminohapped dopamiiniks. "Rõõmuhormooniks" tituleeritud dopamiini defitsiidi esinemisel tunneb inimene huvipuudust ja apaatiat, esineb emotsionaalne tuimus ja väsimus. Samuti on tunnuseks lihaskrambid, tasakaalu kadumine, kaaluhäired mõlemal suunal, unehäired, lootusetuse tunne, madal enesehinnang, enesevigastuse mõtted ja huvi puudus seksi vastu. Looduslikult aitab dopamiini taset tõsta füüsiline treening ja päike. Dopamiini aitavad tõsta ka kaunviljad, peet, porgand, brokoli, banaan. 

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: L-türosiin (AjiPure®) 500 mg*
Muud koostisosad: Köögiviljakapsel (modifitseeritud tselluloos), mikrokristalne tselluloos, magneesiumstearaat (GMO vaba) ja ränidioksiid.

Türosiini võtmine koos B6 ja B9 (folaat) vitamiinidega aitab kehal konventeerida türosiini olulisteks ajukemikaalideks. 

* - % päevasest vajadusest ei ole määratud. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest. 

Hind:
17,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Pregnacare® Breastfeeding tabletid 56tk + Omega-3 kapslid 28tk rinnaga toitmise perioodil. Pregnacare® Breastfeeding on kompleksne toidulisand naistele sünnitusjärgseks- ja rinnaga toitmise perioodiks, mis sisaldab lisaks vajalikele vitamiinidele ja mineraalainetele ka kaltsiumit ja oomega-3 rasvhappeid. Pregnacare® Breastfeeding aitab varustada naise organismi vajalike lisatoitainetega, toetab rinnapiima teket ja aitab hoida üldist head tervist.

28,00 €

Efektiivne ajutegevus ja hea mälu. Neurozan on kõigile, kes töötavad ajuga, sobilik pingelisteks tööperioodideks elus, aga ka eksamiperioodiks või sessi ajaks. Neurozan koosneb 25 bioaktiivsest elemendist, mis ergutavad äratundmisfunktsiooni, aktiviseerivad ajutegevust ja tagavad emotsionaalse stabiilsuse. 

Tellides 2 pakki, on postikulu tasuta.

18,90 €

Doctor's Best kollageenipulber sisaldab puhast kollageeni valku, mis aitab kaasa tervislike kudede kasvule ja säilimisele. Pulber hüdrolüüsitakse ensümaatiliselt väikese molekulaarsuurusega komponendi peptiidideks, et organism saaks neid paremini omastada. 
200g purgis on ligikaudu 30 doosi. Ühes mõõtelusikas 6600mg hüdrolüüsitud kollageeni. 

16,90 € (20%)
21,00 €