California Gold Nutrition L-türosiin 500mg

California Gold Nutrition L-türosiin 500mg 60 vegankapslit. 
Võetakse tuju parandamise ja stressi leevendamise eesmärgil. 

L-türosiin on vabas vormis aminohape, mis on neurotransmitterite dopamiini, norepinefriini ja epinefriini (adrenaliin) eellane. Uuringud on näidanud, et L-türosiini võtmisel võib olla nii füüsilisi kui ka kognitiivseid eeliseid stressi maandamisel. Samuti peetakse türosiini väga oluliseks aju toitaineks. Türosiin aitab kaasa kilpnäärme tööle ja parandab neerupealsete hüpofüüsi. Kasutatakse nii depressiooni kui ADD ja ADHD korral. Türosiini võiks võtta lisaks kui võõrutate end suitsetamisest või alkoholist. 

Türosiini puudus kehas võib tekkida muutustest türosiini hüdrokülaasi geenis. See geen kodeerib ensüümi, mis aitab muuta teatud aminohapped dopamiiniks. "Rõõmuhormooniks" tituleeritud dopamiini defitsiidi esinemisel tunneb inimene huvipuudust ja apaatiat, esineb emotsionaalne tuimus ja väsimus. Samuti on tunnuseks lihaskrambid, tasakaalu kadumine, kaaluhäired mõlemal suunal, unehäired, lootusetuse tunne, madal enesehinnang, enesevigastuse mõtted ja huvi puudus seksi vastu. Looduslikult aitab dopamiini taset tõsta füüsiline treening ja päike. Dopamiini aitavad tõsta ka kaunviljad, peet, porgand, brokoli, banaan. 

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: L-türosiin (AjiPure®) 500 mg*
Muud koostisosad: Köögiviljakapsel (modifitseeritud tselluloos), mikrokristalne tselluloos, magneesiumstearaat (GMO vaba) ja ränidioksiid.

Türosiini võtmine koos B6 ja B9 (folaat) vitamiinidega aitab kehal konventeerida türosiini olulisteks ajukemikaalideks. 

* - % päevasest vajadusest ei ole määratud. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest. 

Hind:
17,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Veg Life Teen on erakordne vitamiinide ja mineraalainete kokteil, sisaldades endas kümneid toetavaid komponente murdeas tüdrukute arenguks ja kasvuks.100% vegan toode, mis annab energiat, hoolitseb naha eest, soodustab ajutööd ning toetab immuunsust. 

23,50 €

California Gold Nutrition Omega-3 Premium kalaõli kapslid on valmistatud rangete kvaliteedistandardite kohaselt. Need ei sisalda potensiaalselt kahjulikke saasteaineid, nagu elavhõbe ja PCB dioksiini. Samuti on GMO vabad ja kõrge EPA ja DHA rasvhapete sisaldusega. Kasutatud on molekulide destilleerimist, mille käigus kõrgvaakumi all puhastatakse ja selekteeritakse välja vaid parimad molekulid. Naturaalne kalaõli konsentraat: 2g (2000mg). Omega-3 rasvhapped: 640g, EPA: 360g, DHA: 240g. Muud Omega-3 rasvhapped: 40g.

22,50 €

Alates 25 eluaastast hakkab inimese organism iga aastaga üha rohkem kollageeni kaotama. 35 aastaselt on meie organismis umbes 15% kollageeni puudu ning 45 aastaselt on defitsiit ca 30%. Toidulisand California Gold Nutrition kollageen UP on mereallikatest saadud kollageenipeptiidid + hüaluroonhape + vitamiin C, mis toetavad säravamat ja tervemat nahka ning juukseid ja küüsi. Samuti toetab luude ja liigeste tervist. 

Al. 26,90 €