Clearblue Filp&Click kokkumurtav rasedustest

UUS! Esimene ja ainus kokkupandav rasedustesti täpsusega, mida Clearblue'ilt ootate. 
Selle innovaatiline disain võimaldab käepidemel avada (ja klõpsata) täissuuruses testimiseks. 
Pärast kasutamist suletakse käepide lihtsaks utiliseerimiseks.

Lihtne ja kiire testimine - testi lai imav osa värvub roosaks testimise käigus, et näidata, et vedelik imendub. Testi hoitakse uriiniproovis või uriinijoas vaid 5 sekundit. 

Tulemused 3 minutiga. 
Võimaldab testida 4 päeva enne oodatavat menstruatsiooni. 

Kogus Hind  
1tk 12,50 € 12,50 €/tk
- +
Sarnased tooted

Clearblue dual hormone digitaalne ovulatsioonitest on esimene ja ainus ovulatsioonitest, mis mõõdab lisaks LH hormoonile ka östrogeeni taset, tuvastades nii 4 või enam viljakat päeva kuus. Kui test tuvastab östrogeeni taseme tõusu, siis kuvatakse LCD ekraanil vilkuv naerunägu.
Tuvastades lisaks ka LH taseme tõusu, kuvatakse ekraanil püsiv naerunägu. 

34,90 €

Clearblue digitaalne Accurate reading (Smart Countdown) test on ainus rasedustest, mis rahustab Teid testimise algusest kuni lõpuni, näidates LCD ekraanil, et test töötab korrektselt, lugedes samal ajal ekraanil punkte testimise algusajast kuni lõpuni. Suurepärane üllatustest oma lähedastele - positiivne tulemus kuvatakse ekraanile sõnadega "Pregnant" ning püsib ekraanil kuni 6 kuud. 

16,50 €

Normaaldundlikkusega klassikalised rasedustestid - võimaldavad testida alates esimesest päevast peale menstruatsiooni ärajäämist.

Al. 4,50 €

Pregnacare® Conception on lisavitamiinide ja -mineraalainete allikas naisele, kes soovib suurendada võimalust jääda lapseootele. Tablette on soovitav kasutada 3 kuni 6 kuud enne planeeritavat rasedust. Pregnacare Conception aitab naise organismi raseduseks ette valmistada. Koostisesse kuuluvad foolhape, L-arginiin, N-atsetüültsüsteiin, vitamiinid B6 ja B12, inositool, seleen, tsink, mis aitavad hoida naise munaraku viljastumisvõimelisena.

15,90 €