Gonorröa ehk tripperi kodune kiirtest naistele

Gonorröa on sugulisel teel leviv haigus, mille põhjustajaks on bakter nimega Neisseria gonorrhoeae ehk gonokokk. Peamiselt põhjustab gonokokk meestel kusiti ja naistel emakakaela põletikku. Haigus võib aga kahjustada ka neelu, pärasoolt, kusepõit. Sugulisel teel leviv nakkus, mis esmalt kahjustab limaskesti, kuid võib hiljem verega levida üle kogu organismi.

Gonorröa võib peale nakatumist avalduda 1 päeva kuni 1 kuu jooksul - tavaliselt kuni 2 nädala jooksul peale nakatumist. Infektsioon avaldub emakakanalis ja emakakaelal. 75% juhtudest esineb kusitipõletikku. Tavaliselt esineb mädast voolust ja põletustunnet urineerimisel. Emaka limaskesta haigestumise korral võib esineda ka veritsust tupest. Veritsus võib esineda ka ainult seksi ajal või peale seda. Tihti kulgeb haigus ka täiesti ilma sümptomiteta. 

Kes peaksid end testima? 
Sul on olnud kaitsmata vahekordi partneriga kelles sa ei ole kindel. 
Sa ei kasuta alati kondoomi või kondoom on purunenud.
Nii meestel, kui naistel võib esineda halvalõhnalist mädavoolust. 
Nii meestel, kui naistel võib esineda valulikust urineerimisel, paistetust, põletikku. 

Kasutusjuhend

Kogus Hind  
1tk 15,90 €
- +
Sarnased tooted

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud. Tervendab suguorganeid, kosutab neere, südant ja vereringet. Säilitab tupe normaalse niiskuse ja seksuaalelundite tervisliku bakteriaalse keskkonna. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning suurendab tundlikkust, mis aitavad Teil ära tunda ovulatsiooni. Lisaks vaagnapõhjalihaste treenimisele võib jadeiidist muna asetada ka kõige alumisele tšakrale (seksuaaltšakra), mis mõjub soodsalt viljatusele ja tasakaalustab naist tervikuna. 

64,90 €