K2/Spice (Sünteetilise kanepi) kiirtest uriinist

Kiire ja lihtne ribatest tuvastab K2 (Spice) ehk sünteetilise kanepi jäägid uriinist. Sünteetiline kanepi pakendid sisaldavad tavaliselt tundmatu aine puru, millele on lisatud ühte või mitut sünteetilist kannabinoidi, mis omavad loodusliku THC-le sarnast psühhoaktiivset toimet. Spice-i tarvitatakse peamiselt suitsetades, ning selle toime võib olla ettearvamatu ning väga intensiivne ning üledoseerimine võib põhjustada isegi surma. 

Narkotestide läbiviimise idee põhineb sellel, et hoida eemal Teie alluvaid, töötajaid, lapsi või perekonnaliikmeid narkootikumidest. Testid on kiired, täpsed ja neid on väga lihtne teha. Narkootikumid mõjutavad aju ja keha paljudel eri viisidel ning see omakorda mõjutab töö tulemuslikkust ning tööohutust, isegi kui narkootilise aine tarvitamine toimub väljaspool tööaega. Tööandjana on Teil võimalus ja ka kohustus tagada teiste töötajate turvalisus, et uimasti tarvitaja ei kujutaks endast ohtu nii enda kui teiste tervisele. Kui Teie lähedastel on uimastiprobleeme, peaksite tegema kõik endast oleneva, et julgustada neid otsima professionaalset abi. 

Testi tundlikkus 50ng/ml kohta.
Test tuvastab sünteetilise kanepi jäägid organismist 1-3 päeva peale kasutamist. 

Suuremate koguste ostu korral (alates 25tk) palun kontakteeruge info@kiirtestid.ee
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kasutusjuhend

Kogus Hind  
1tk 5,50 € 5,50 €/tk
- +
2tk 9,50 € 4,75 €/tk
- +
3tk 12,90 € 4,30 €/tk
- +
5tk 17,90 € 3,58 €/tk
- +
Sarnased tooted

MDMA on illegaalne uimasti, mis rahva seas tuntud Ecstacy (E, Ex) nime all. Ecstasy tabeltid sisaldavad suures osas MDMA-d. Ainet tarvitatakse ka pulbrilisel kujul. Testi tundlikkus 500ng/ml kohta. Aine püsib uriinis 2-6 päeva peale tarvitamist. 

Al. 3,90 €
3,75 € (50%)
Al. 7,50 €