Klamüüdia kodune kiirtest meestele

Esimene kodune klamüüdia kiirtest meestele Eestis! Klamüüdia on Eestis enimlevinud suguhaigus - testi kiirelt koduseitne vahelt lahkumata. Vastused 15 minutiga. 

Pooltel juhtudel võib klamüüdia esineda ilma sümptomiteta - eriti meestel.
Võib esineda valulikku urineerimist või ebatavalist eritist peenisest, kuid need vaevused võivad mööduda ja klamüüdia bakter võib laastamistööd organimis teha nii aastaid. 

Kes peaksid end testima? 
Kui sa oled alustanud suguelu, kuid soovid lasta end kontrollida. 
Kui Sinul  või Sinu partneril on mitmeid seksuaalpartnereid. 
Kui soovid end testida enne uue seksuaalsuhte alustamist. 
Sul on olnud kaitsmata vahekordi partneriga kelles sa ei ole kindel. 
Sa ei kasuta alati kondoomi või kondoom on purunenud.
Sul on esinenud valulikku urineerimist. 
Peenisest on eritunud ebatavalist eritist. 
Sinu partner on kaevanud limase mädavooluse teket tupest või alakõhuvalusid. 

Klamüüdiat ravitakse edukalt antibiootikukuuriga. 
Kui haigust välja ei ravita võivad tekkida raseked tüsistused.
Meestel näiteks eesnäärmepõletik ja naistel viljatus. 

Tellimine on anonüümne ja turvaline, hoiame Teie andeid 100% konfidentsiaalsed.

Kogus Hind  
1tk 22,90 €
- +
Sarnased tooted
Balance Active vaginaalne PH geel

Bakteriaalne vaginoos on enimlevinud tupe infektsioon, mida Balance Active sisaldab piimhappebaktereid ja glükogeeni ja aitab kiirelt tasakaalustada neutraliseerides tupes sobiva PH keskkonna. Tegemist on väga tõhusa geeliga, kus juba peale esimest kasutuskorda on märgata muutusi. Kuna pereplaneerimise ajal on olulise tähtsusega tupe normaalne mikrofloora ja terve PH tasakaal, siis soovitame seda eriti just last planeerivale emale. Balance Active geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). 

Al. 3,50 €
Jadeiidist yoni muna vaagnapõhjalihaste treenimiseks

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud. Tervendab suguorganeid, kosutab neere, südant ja vereringet. Säilitab tupe normaalse niiskuse ja seksuaalelundite tervisliku bakteriaalse keskkonna. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning suurendab tundlikkust, mis aitavad Teil ära tunda ovulatsiooni. Lisaks vaagnapõhjalihaste treenimisele võib jadeiidist muna asetada ka kõige alumisele tšakrale (seksuaaltšakra), mis mõjub soodsalt viljatusele ja tasakaalustab naist tervikuna. 

Al. 24,00 €
Sileu Soft menstruaalanum

Sileu menstruaalanum ehk menstruaaltassike on suurepärane lekkevaba, tervist ja loodust säästev toode päevade ajaks. Sobib kasutamiseks nii päeval, kui öösel - kestab korraga kuni 12 tundi ja on korduvkasutatav kuni 10 aastat. 

19,90 €