Maksafunktsiooni kodune kiirtest (2tk)

Maksa kodune kiirtest on mõeldud  bilirubiini ja urobilinogeeni tuvastamiseks uriinist. Test on abivahendiks maksa ja sapipõie probleemide tuvastamiseks. Testi tulemusi on võimalik lugeda võrreldes testriba värvi tulemust värvitabeliga pakendi tagaküljel. 

Maksaprobleemidega võib ilmneda: 
- Naha -ja silmavalgete kollakaks muutumine
- Valu paremal ülakõhus (võib esineda koos seljavaluga)
- Kõhu turse
- Nõrkus ja lihasmassi kaotus
- Kaalukaots ja isutus
- Väljaheite hele värvus ja/või uriini tumenemine

Test tuvastab bilirubiini ja urobilinogeeni taseme uriinis. Lisaks 8 teist parameetrit nagu nitritid, valk, erikaal, tihedus, glükoosi, ketoonid, PH ja leukotsüüdid. 

Maksafuntsiooni kiirtesti puhul vaadeldakse esmalt bilirubiini ja urobilinogeeni sisaldust uriinis.  Sama testi, kuid esmalt teisi parameetreid vaadeldes kasutatakse ka diabeedi, neeru ja kuseteede infektsioonide tuvastamiseks. Ostes maksatesti saate üheselt ka diabeedi, neeru, -ja kuseteede testi. 

Kasutusjuhend

Kogus Hind  
2tk 9,50 € 4,75 €/tk
- +
Sarnased tooted
Kodune diabeeditest uriinist 2tk

Test tuvastab glükoosi ja ketoonid uriinis. Lisaks 8 lisaparameetrit: Nitrid, valk, erikaal, tihedus, urobilinogeen, bilirubiin, PH ja leukotsüüdid. 

9,50 €
Rinnapiima alkoholitestid

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 2,80 €