Pregnacare venitusarmide vastane kreem 100ml

Pregnacare kreem on niisutav ja toitev ning aitab hoida pingulduva naha elastsust kõhul, reitel ja rindadel. Pregnacare kreem on valmistatud looduslikest taimeekstraktidest ning vitamiinidest, mis kaitsevad, niisutavad ja hellitavad nahka. Pregnacare kreem sobib kasutamiseks kogu raseduse ajal ja järgneval perioodil.

Aaloe, saialill ja kuningakepiõli rahustavad ja toidavad venituvat nahka.
Looduslik vitamiin E, pantoteenhape, allantoiin ja vitamiin C toidavad ja kaitsevad pärisnaha kihti, hoides niiskust ning venivust ja aitavad säilitada naha elastsust.

Spetsiaalne koostis toetab naha elastsuse ja plastilisuse säilimist
Regulaarne kasutamine aitab hoida probleemsete piirkondade naha pehme ja siledana.
Kasutada regulaarselt, vähemalt kord päevas, kogu raseduse ajal ja järgneval perioodil.

Säilivusaeg kuni juuli 2019
Ühe tuubi jaehind apteekides ca 15.50€


Kogus Hind  
1tk 12,90 € 129,00 €/L
- +
Sarnased tooted

Eri paikades võib olla kraanivee kvaliteet erinev. Kraanivee kvaliteedi test on kiire ja lihtne kodune test, mis tuvastab kas joogiks tarvitatav vesi võib olla saastunud või madala kvaliteediga. Joogivesi, mille väärtused on normaaltasemest väljaspool võib olla ohtlik tervisele. 

Al. 3,50 €

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 2,80 €