PSA eesnäärme kodune kiirtest

PSA analüüs on väga väärtuslik test, avastamaks eesnäärmevähki haiguse edukalt ravitavas staadiumis. Testi soovitatakse kord aastas teha kõigil meestel alates 45-ndast eluaastast. PSA on aine, mida toodab vaid eesnäärmekude, kuid osa sellest satub ka verre. Seeõttu saab veretestiga hinnata eesnäärme füsioloogilist seisundit.

See PSA kiirtest võimaldab positiivse vastu korral ära määrata ka PSA kaudsed väärtused. 
PSA väärtus 3-10ng/mL, PSA väärtus ligikaudu 10ng/mL või PSA väärtus suurem, kui 10ng/mL. Test on negatiivne, kui PSA väärtus on alla 3ng/mL.  

Toode on ajutiselt laost otsas. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 14,90 €
- +
Sarnased tooted

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 2,80 €

Kiire ja täpne ühekordne alkoholi kiirtest mõõdab alkoholisisaldust süljes alates 0,02% kuni 0,30%. Test annab tulemuse juba 2 minutiga. Test annab kohese tulemuse ja erinevalt alkomeetritest ei pea seda kalibreerima. 

Al. 1,80 €