Yes Baby spermasõbralik libesti

UUS! Sertifitseeritud orgaaniline ja looduslik spermasõbralik libesti YES Baby on loodud tasakaalustama tupe PH keskkonda (7.0-8.0) ning soodustama spermarakkude liikuvust. See siidine geel niisutab pehmelt intiimseid kudesid ja pakub suuremat seksuaalset naudingut ja tundlikkust.

Valida on kahe pakendi vahel:

- 50ml tuub spermasõbralikku libestit kasutamiseks ovulatsiooni ajal

- Komplekt milles sisaldub: 50ml tuub spermasõbralikku libestit kasutamiseks ovulatsiooni ajal + 3 x 5ml eeltäidetud aplikaatorit vaginaalseks kasutamiseks pärast fertiilset perioodi - luues tupes PH tasakaalu 3.5-4.5 - mis vähendab bakteriaalsete ja pärmseente infektsioonide riski, mis võivad olla ohuks raseduse alguses.

Koostis: Yes Baby spermasõbralik libesti: vesi, aloe lehe mahla pulber (aloe vera)*, guarkummi taim*, jaanileivapuu kaunad*, naatriumkloriid, sidrunhape, fenoksüetanool, etüülheksüülglütseriin, naatriumhüdroksiid

Koostis: Yes Baby libesti pärast fertiilset perioodi: vesi, lina ekstrakt*, aloe lehe mahla pulber (aloe vera)*, jaanileivapuu kaunad*, ksantaankummi, naatriumkloriid, kaaliumisorbaat, sidrunhape, fenoksüetanool

* Orgaaniliselt kasvatatud koostisosad. Bristoli, Suurbritannia poolt sertifitseeritud 95% orgaaniline

Säilivuaeg: Mai 2020 või hiljem

Kogus Hind  
50ml 16,90 € 338,00 €/L
- +
Komplekt 19,50 €
- +
Sarnased tooted

Babystart FertilSafe PLUS ™ on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et imiteerida loomulikke kehavedelikke, mille kaudu sperma läheb munarakuni, et toimuks viljastamine. FertilSafe PLUS ™ on kliiniliselt testitud - see ei kahjusta seemnerakke, on tasakaalustatud PH-ga ning soodustab sperma liikuvust ja elujõulisust. Parabeeni -ja glükoolivaba!

19,90 €

Bakteriaalne vaginoos on enimlevinud tupe infektsioon, mida Balance Activ sisaldab piimhappebaktereid ja glükogeeni ja aitab kiirelt tasakaalustada neutraliseerides tupes sobiva PH keskkonna. Tegemist on väga tõhusa geeliga, kus juba peale esimest kasutuskorda on märgata muutusi. Kuna pereplaneerimise ajal on olulise tähtsusega tupe normaalne mikrofloora ja terve PH tasakaal, siis soovitame seda eriti just last planeerivale emale. Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). 

Al. 3,50 €

Tavaliste libestite kasutamine pereplaaneerimise ajal võib takistada oluliselt sperma liikuvust. Lisaks tagavad spermasõbralikud libestid spermale ellujäämiseks sobiva PH keskkonna. Conceive Plus on ainus libesti, mis sisaldab ka kaltsiumi ja magneesiumi ioone. Conceive Plus on kiidetud arstide ja naistekliinikute poolt rohkem, kui 60 riigis. 

Al. 3,99 €

Tuntud bränditoode Pre-Seed on esimene naturaalne spermasõbralik libesti, mis leevendab tupe kuivust ja samas tekitab spermale sobiva keskkonna, jälgides selle PH taset. Pre-Seed tagab sperma loomuliku liikumise libestusaines, mis omakorda loob rohkem võimalusi rasestumiseks. Toode on glütseriinivaba. Pakis on 9 aplikaatorit täpseks doseerimiseks. 

25,50 €