swanson biotiin.jpg

Swanson biotiin 10 000mcg, 60 pehmet kapslit

Biotiini kasutatakse eelkõige juuste ja küünte tugevdamiseks, kuid ka säravama ja tervema näonaha saavutamiseks. See parandab vereringet ja reguleerib närvisüsteemi tööd. Biotiinil on vajalik elutegevuses oluliste rasvainete biosünteesiks ja mitmete rasvhapete kujunemiseks, mis on määrava tähtsusega närvikudedes ja aminohapete ainevahetuses. Biotiini on vaja valkude, foolhappe, pantoteenhappe ja B12 vitamiini ainevahetuses. Lisaks juuste tugevdamisele aitab ära hoida halliksminemist ning väljalangemist.

Biotiini puudusest organismis annavad märku:
⛔️Rabedad küüned
⛔️Juuste väljalangemine
⛔️Kuiv ja elutu nahk
⛔️Unetus ja isutus
⛔️Lihaste valulikkus
 
Puudust organismis soodustab liigne antibiootikumide kasutamine ning liigne alkoholi tarbimine. 


Päevane annus 1 pehme kapsel sisaldab: 10 000mcg d-biotiini - 20 000% NRV
Koostis: Koostisosad: d-biotiin, päevalilleõli, želatiin, glütseriin, kollane mesilasvaha, vesi, päevalille letsitiin, annatto.

Säilivusaeg: september 2025 või hiljem.

 
Kogus Hind  
60 kapslit 16,50 € 16,50 €/tk
- +

Sarnased tooted

Päevane annus 1 tablett sisaldab: 10 000mcg d-biotiini - 20 000% NRV

18,50 €

Natroli Biotiin 10 000 mcg on tugevaim saadaolev biotiin turul. Kasutust leiab eelkõige juuste ja küünte tugevdamiseks. Kuid annab ka säravama naha, parandab vereringet, reguleerib närvisüsteemi tööd. Biotiinil on  vajalik elutegevuses oluliste rasvainete biosünteesiks ja mitmete rasvhapete kujunemiseks, mis on määrava tähtsusega närvikudedes ja aminohapete ainevahetuses. Biotiini on vaja valkude, foolhappe, pantoteenhappe ja B12 vitamiini ainevahetuses. Lisaks juuste tugevdamisele aitab ära hoida ka nende halliks minemist ning väljalangemist

Al. 18,20 €

Natrol Biotiin 10 000 mcg on ülitugev doos B7 vitamiini. Kasutust leiab eelkõige juuste ja küünte tugevdamiseks. Kuid annab ka säravama naha, parandab vereringet, reguleerib närvisüsteemi tööd. Biotiinil on  vajalik elutegevuses oluliste rasvainete biosünteesiks ja mitmete rasvhapete kujunemiseks, mis on määrava tähtsusega närvikudedes ja aminohapete ainevahetuses. Biotiini on vaja valkude, foolhappe, pantoteenhappe ja B12 vitamiini ainevahetuses.

21,50 €