Clearblue viljakussõbralik libesti

UUS! Clearblue Fertility Friendly libesti on loodud selleks, et luua optimaalne keskkond sperma ellujäämiseks ja sobib seetõttu kasutamiseks paaridele, kes üritavad rasestuda.

Oma kehaga kooskõlas töötades pakub see mugavust ja määrimist seksi ajal. Clearblue Fertility Friendly libesti on pH tasakaalustatud ja isotooniline, et olla spermasõbralik. Kerge tekstuur aitab hoida spermat, selle ellujäämist ja liikumist (põhineb in vitro uuringutel) ning see on eeltäidetud tuubis hõlpsaks kasutamiseks. Sisaldab hüaluronaani, mida leidub ka teie kehas. Aitab säilitada niiskust. 

Lihtne kasutada: 7 ühekordset eeltäidetud aplikaatorit (7 x 4ml).
Parimate tulemuste saamiseks kasutage seda kõige viljakamatel päevadel.

Säilivusaeg: Märts 2023 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest. 

Hind:
23,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Naiste viljakustest ehk menopausi test. Lihtne kodune ribatest mõõdab FSH hormoonisisaldust uriinis. Kui FSH hormooni sisaldus uriinis on üle 25 miu/ml kohta, võib see olla märk kahanevast viljakusest. Soovitav on teha ühe tsükli jooksul 3 testi. 

Al. 5,50 €

Clearblue dual hormone digitaalne ovulatsioonitest on esimene ja ainus ovulatsioonitest, mis mõõdab lisaks LH hormoonile ka östrogeeni taset, tuvastades nii 4 või enam viljakat päeva kuus. Kui test tuvastab östrogeeni taseme tõusu, siis kuvatakse LCD ekraanil vilkuv naerunägu.
Tuvastades lisaks ka LH taseme tõusu, kuvatakse ekraanil püsiv naerunägu. 

57,90 €

Uus kombopakk sisaldab: 2 x Clearblue varajast rasedustesti Early Detection. 1 x Clearblue digitaalne rasedustest nädalate lugejaga. 

23,90 €