David ribaovulatsioonitest värvikaardiga

David hormoonribatestid koos võrreldava värvikaardiga annavad LH hormooni tõusust täpsemat teavet ja võimaldavad ovulatsiooniaega täpsemini ette määrata. 

Tavalised ovulatsioonitestid võivad näidata ainult "positiivset" või "negatiivset" tulemust. 
David ribaovulatsioonitestil võrreldakse testjoone T tugevust pakendil oleva värvikaardiga
(mitte kontrolljoonega C) ja määratakse LH hormooni tõus järk järgult. Test näitab tulemust alates 0-st (negatiivne), kuni 80miu/ml.

Säilivusaeg: jaanuar 2025 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest. 
In vitro diagnostikameditsiiniseade CE 0197. 

 
Kogus Hind  
5tk 11,40 € 2,28 €/tk
- +
10tk 17,20 € 1,72 €/tk
- +

Sarnased tooted

Kvaliteetsed ja soodsad ovulatsioonitestid klassikalise plaattesti kujuga ning pipetiga. Meie kõrge tundlikkusega (20miu/ml) plaattest, mõõdab LH hormoonisisaldust uriinis ka madala hormoonisisaldusega naistel tuvastades lihtsalt tsükli kõige viljakamad päevad.

Al. 11,50 €

Pregnacare Original sobib kasutamiseks enne planeeritavat rasedust, kogu raseduse vältel ja rinnaga toitmise perioodil. Pregnacare® on spetsiaalselt väljatöötatud toidulisand, et varustada ema ja lapse organismi tasakaalustatult vitamiinide ja mineraalainetega, sest sisaldab vitamiini B12, foolhapet ja tsinki ning teisi raseduse ajal olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mis aitavad tagada raseduse normaalse kulgemise ning terve lapse sünni. Pregnacare®i võib võtta kogu rasedusaja jooksul.

17,20 €

Uus kombopakk sisaldab: 2 x Clearblue varajast rasedustesti Early Detection. 1 x Clearblue digitaalne rasedustest nädalate lugejaga. 

29,50 €

Päevane annus 2 kotikest sisaldab:
Koostis: Müo-inositool 4000mg (**)
Foolhape: 400mcg (200%)

22,50 €