Enzymedica Digest Spectrum seedeensüümid 30 kapslit

Enzymedica Digest Spectrum™ on ainulaadne kombinatsioon tugevatest ensüümidest, mis pakub spetsiaalset seedimist inimestele, kes ei talu gluteeni, piimatooteid, fenoole, köögivilju ja ube sisaldavaid toite.

Toidutalumatus on põhjustatud ensüümide puudusest ja see võib põhjustada seedehäireid nii lastel kui ka täiskasvanutel. Dieedi täiendamine spetsiaalsete gluteeni, laktoosi, fenooli ja kaseiini seedimist soodustavate ensüümidega võib aidata vähendada talumatusega kaasnevaid ebamugavusi.

  • Seedimise toetamiseks ja ensüümipuuduse leevendamiseks
  • Töödeldud ja kuumutatud toitude ja toitumise korral
  • Toidutalumatuse puhul nt piima laktoosi ja nisu gluteeni talumatuse puhul
  • Värske ja mitmekülgse toidu puudumise korral
  • Kroonilise väsimuse ja kurnatuse korral, kuna stress hävitab ensüüme
  • Vananemisel, kui soolestik ei ole enam võimeline vajalikus koguses ensüüme tootma

2 kapslit sisaldavad    
DPP-IV 1400 DPPU **
Amülaasi Thera-segu™ 14 000 DU **
Ksülanaas 20 000 XU **
Proteaas Thera-segu™ 98 000 HUT **
Alfa galaktosidaas 600 GaIU **
Glükoamülaas 40 AGU **
Laktaas 2000 ALU **
Lipaas Thera-segu™ 916 FCCFIP **
Maltaas 200 DP **
Tsellulaas Thera-segu™ 400 CU **
Invertaas 150 SU **
Pektinaas  50 Endo-PGU **
Hemitsellulaas 50 HCU **

** - % päevasest  vajadusest ei ole määratud. Digest Spectrum™ ka seedimise toetamiseks neile, kelle jaoks pole Digest Basicu™ toote toime piisav.

Thera-blend™ on eksklusiivne protsess, mis ühendab mitu ensüümi tüve, mis töötavad erinevatel pH tasemetel. On näidatud, et Thera-blend ensüümid on kolm korda tugevamad ja töötavad rohkem kui kuus korda kiiremini kui juhtivad seedimist soodustavad toidulisandid.

Soovitatav kasutamine: 1-2 kapslit iga toidukorra ajal. Vajadusel võib võtta rohkem. Kapslid võib avada ja sisu segada toidu või mahlaga.

Koostisosad: DPP4 (dipeptidüülpeptidaas 4), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest), amülaas (Thera-segu™), ksülanaas, proteaas (Thera-segu™), alfa-galaktosidaas, glükoamülaas, laktaas, lipaas (Thera-segu™), maltaas, tsellulaas (Thera-segu™), invertaas, pektinaas (w/fütaas), hemitsellulaas.

Toidulisand sobib taimetoitlastele (100% vegan) ning ei sisalda lisa-, täite- ja säilitusaineid ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba). Ei sisalda muna, piimatooteid, säilitusaineid, soola, sahharoosi, sojat, nisu, pärmi, pähkleid, maisi, gluteeni, kartulit, riisi, kunstlikke värvaineid ega maitseaineid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida suletuna kuivas kohas, vältida liigset kuumust.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili.

Säilivusaeg: mai 2024 või hiljem. 

 
Kogus Hind  
30 kapslit 26,50 € 26,50 €/tk


Sarnased tooted

Digest Gold lagundab süsinikku, rasva, kiudaineid ja valku. Digest Goldi ensüümid toetavad optimaalset seedimist, aidates organismil toitaineid imenduda ja muuta toitu energiaks. Sisaldab Thera-Blend segu, mis ühendab endas mitmesuguseid ensüüme, mis töötavad eri PH tasemel. Thera-Blend segu on näidanud end 3 korda tugevamana ning töötab 6 korda kiiremini, kui teised juhtivad seedeensüümide toidulisandid. 

Al. 22,90 €