Inebrya Blondesse No-Yellow Kit

Komplekt blondidele juustele sisaldab No-Yellow šampooni 300 ml and maski 250 ml. Inebrya Blondesse No-Yellow Shampoo Kollasust vähendav šampoon blondeeritud ja hallidele juustele siidiproteiinide ja viinamarjaekstraktidega. Eemaldab salgutatud ja blondeeritud juustel soovimatud kollased varjundid. Taastab hallide juuste läike.

- Parabeenivaba
- Silikoonivaba

Inebrya Blondesse No-Yellow Mask Kollasust vähendav juuksemask blondeeritud ja hallidele juustele. Neutraliseerib soovimatud kollased alatoonid, jättes juuksed pehmeks ja läikivaks.

- Ei sisalda SLES
- Parabeenivaba


Komplekt Hind  
Komplekt 18,50 € 30,83 €/L
Toode on vahelaos. Tarne +1 tööpäev.
- +
Sarnased tooted

Inebrya Ice Cream bana juuksemask on suurepärane hooldus kuivadele juustele. Toitev ja taastav mask kuivadele, raskesti kammitavatele ja töödeldud juustele. Mandli-, siidi-ja nisuproteiinid tagavad intensiivse ja sügava niisutuse. Juuksed jäävad kergelt kammitavaks, pehmeks ja säravaks. Meeldivalt banaanilõhnaline.
Toimeained: Mandli-, siidi- ja nisuproteiinid.

10,90 €

Kollasust vähendav mask blondeeritud ja hallidele juustele. Aitab elimineerida soovimatud kollased alatoonid, jättes juuksed pehmeks ja läikivaks. - SLES-vaba - Parabeenivaba

Al. 12,50 €