Klamüüdia kiirtest naistele

Klamüüdia kiirtest on mõeldud klamüüdia tuvastamiseks. 
Test annab vastused 15 minutiga. 

Klamüdioos on kõige sagedamini esinev sugulisel teel leviv haigus Eestis, mille tekitajaks on rakusisene bakter Chlamydia trachomatis. 

Sümptomiteks võivad olla: 

Emakakaelapõletik avaldub limasmädase vooluse tekkes. Emaka limaskestapõletik võib avalduda tsükliväliste veritsuste ja vahekorrajärgsete verejooksudena. Munajuhade ja munasarjade põletik. Kusiti põletik - väljendub sagedase ja valuliku urineerimisega. Silmalau põletik. Rasedal esinev ravimata klamüdioos võib põhjustada raseduse katkemist, enneaegset sünnitust, loote hüpotroofiat, antenataalset loote hukkumist. Tihtipeale ei pruugi esineda klamüüdia puhul mingeid sümptomeid, seetõttu võib olla klamüüdia inimesel aastaid ilma seda ise teadmata. Klamüdioosi ravitakse edukalt antibiootikumikuuriga.


Test viiakse läbi vatitampooni abil tupest võetud prooviga.
Testkomplekt sisaldab kõiki vajalikke vahendeid.

Test on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. 
Säilivusaeg: märts 2022 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 22,90 € 22,90 €/tk
- +
Sarnased tooted

Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). 

19,50 €

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit on naiseliku sära ja viljakuse kivim. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning ning treenimine sellega suurendab tundlikkust, mis aitab Teil ära tunda ovulatsiooni. 

64,90 €