Lake Avenue Nutrition hüdrolüüsitud kollaeenipeptiidid Tüüp 1 & 3

Lake Avenue Nutrition hüdrolüüsitud kollageenipeptiidid -tüüp 1 & 3 - maitsestamata pulber.

Kollageeni tüüp 1 ja tüüp 3 võib võtta koos. Kollageeni tüüp 2 võetakse eraldi. 
Kollageeni tüübid:
 
Tüüp1 - Koosneb tihedatest kiududest, mis moodustavad raamistiku luudele, kõõlustele, hammastele, kõhredele ja nahale. 90% kehas olevast kollageenist on kollageeni 1 tüüp. 
Tüüp2 - hõredamalt paiknevad kiud, mida leidub kõhredes. 
Tüüp3
 - Selle tüübi kollageeni leidub suurtes kogustes sooltes, lihastes, veresoontes, emakas. Toetab ka maksa, lümfisüsteemi ja luuüdi. 

Tüüp4 - Asetseb naha aluskihi all ja eraldab nahka kudedest. 

Merekollaeeni ja veisekollageeni erinevus: 
Merekollageen sisaldab ainult 1 tüübi kollageeni, kuid on üldises mõttes keskkonnasõbralikum ja sobin inimestele, kes ei söö liha. Veisekollageen sisaldab nii 1 tüübi kollageeni, kui 3 tüübi kollageeni - see sobib ka rohkem inimestele, kellel esineb soolestikuprobleeme. Mõlemad kollageenid on väga sarnased ning aitavad taastada kaotatud kollageenivarusid kehas. Kollageen on peamine struktuurvalk, mis on leitud liigestest, nahast, luudest, juustest ja muudest sidekudedest. Kollageen vastutab nende kudede tegevuse ning elastsuse eest. Merekollageeni saate osta siit!

2 mõõtelusikat (10g) sisaldab:
Kilokaloreid: 35
Valku 9g (<1%)
Naatrium 40mg (2%)
Hüdrolüüsitud kollageenipeptiidid (veisest) 10g**

* - % päevasest võrdluskogusest, ** - % päevasest võrdluskousest pole määratud. 
GMO vaba, ei sisalda gluteeni ega soja. 

Säilivusaeg: 2023 september või hiljem.

Hind: 22,90 €
13,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Pregnacare New Mum sisaldab olulisi mineraalaineid ja vitamiine ja on mõeldud just sünnitusjärgseks perioodiks ja rinnaga toitmise ajaks. Lisaks vitamiinidele sisaldab Pregnacare New Mum mineraalaineid, mis aitavad hoolitseda juuste, küünte ja naha tervise eest. Raud ja B vitamiinide kompleks aitavad väsimuse ja kurnatuse vastu. 

24,50 €

Taastav mask rikutud juustele. Tugevdab ja toidab juuksekarvu intensiivselt. Annab neile sära ja elujõudu. Taastab juuksekarvade rakkudevahelist sideainet, tasandab juuste pinda ja kaitseb neid. 

Al. 17,50 €

 

Šampoon kõikidele juuksetüüpidele. Olaplex Bond Building molekuli sisaldav šampoon, mis taastab ja tugevdab juukseid seespidiselt, aitab säilitada vajalikku niiskuse taset juustes, lisab juustele läiget ning muudab need kergesti käsitletavaks. Sobib kõikidele juuksetüüpidele.

 

Al. 29,50 €