Lake Avenue Nutrition hüdrolüüsitud kollaeenipeptiidid Tüüp 1 & 3

Lake Avenue Nutrition hüdrolüüsitud kollageenipeptiidid -tüüp 1 & 3 - maitsestamata pulber.

Kollageeni tüüp 1 ja tüüp 3 võib võtta koos. Kollageeni tüüp 2 võetakse eraldi. 
Kollageeni tüübid:
 
Tüüp1 - Koosneb tihedatest kiududest, mis moodustavad raamistiku luudele, kõõlustele, hammastele, kõhredele ja nahale. 90% kehas olevast kollageenist on kollageeni 1 tüüp. 
Tüüp2 - hõredamalt paiknevad kiud, mida leidub kõhredes. 
Tüüp3
 - Selle tüübi kollageeni leidub suurtes kogustes sooltes, lihastes, veresoontes, emakas. Toetab ka maksa, lümfisüsteemi ja luuüdi. 

Tüüp4 - Asetseb naha aluskihi all ja eraldab nahka kudedest. 

Merekollaeeni ja veisekollageeni erinevus: 
Merekollageen sisaldab ainult 1 tüübi kollageeni, kuid on üldises mõttes keskkonnasõbralikum ja sobin inimestele, kes ei söö liha. Veisekollageen sisaldab nii 1 tüübi kollageeni, kui 3 tüübi kollageeni - see sobib ka rohkem inimestele, kellel esineb soolestikuprobleeme. Mõlemad kollageenid on väga sarnased ning aitavad taastada kaotatud kollageenivarusid kehas. Kollageen on peamine struktuurvalk, mis on leitud liigestest, nahast, luudest, juustest ja muudest sidekudedest. Kollageen vastutab nende kudede tegevuse ning elastsuse eest. Merekollageeni saad osta siit!

2 mõõtelusikat (10g) sisaldab:
Kilokaloreid: 35
Valku 9g (<1%)
Naatrium 40mg (2%)
Hüdrolüüsitud kollageenipeptiidid (veisest) 10g**

* - % päevasest võrdluskogusest, ** - % päevasest võrdluskousest pole määratud. 
GMO vaba, ei sisalda gluteeni ega soja. 

Hind:
22,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Pregnacare® Conception on lisavitamiinide ja -mineraalainete allikas naisele, kes soovib suurendada võimalust jääda lapseootele. Tablette on soovitav kasutada 3 kuni 6 kuud enne planeeritavat rasedust. Pregnacare Conception aitab naise organismi raseduseks ette valmistada. Koostisesse kuuluvad foolhape, L-arginiin, N-atsetüültsüsteiin, vitamiinid B6 ja B12, inositool, seleen, tsink, mis aitavad hoida naise munaraku viljastumisvõimelisena.

18,90 €

Efektiivne ajutegevus ja hea mälu. Neurozan on kõigile, kes töötavad ajuga, sobilik pingelisteks tööperioodideks elus, aga ka eksamiperioodiks või sessi ajaks. Neurozan koosneb 25 bioaktiivsest elemendist, mis ergutavad äratundmisfunktsiooni, aktiviseerivad ajutegevust ja tagavad emotsionaalse stabiilsuse. 

Tellides 2 pakki, on postikulu tasuta.

18,90 €

WellTeen® Her on spetsiaalselt välja töötatud lisavitamiinide ja -mineraalainete allikas 
25 erineva toiteainega noorele neiule vanuses 13-19 aastat.  Pakis on 30 tabletti. 

Al. 14,50 €