Lake Avenue Nutrition hüdrolüüsitud kollaeenipeptiidid Tüüp 1 & 3

Lake Avenue Nutrition hüdrolüüsitud kollageenipeptiidid -tüüp 1 & 3 - maitsestamata pulber.

Kollageeni tüüp 1 ja tüüp 3 võib võtta koos. Kollageeni tüüp 2 võetakse eraldi. 
Kollageeni tüübid:
 
Tüüp1 - Koosneb tihedatest kiududest, mis moodustavad raamistiku luudele, kõõlustele, hammastele, kõhredele ja nahale. 90% kehas olevast kollageenist on kollageeni 1 tüüp. 
Tüüp2 - hõredamalt paiknevad kiud, mida leidub kõhredes. 
Tüüp3
 - Selle tüübi kollageeni leidub suurtes kogustes sooltes, lihastes, veresoontes, emakas. Toetab ka maksa, lümfisüsteemi ja luuüdi. 

Tüüp4 - Asetseb naha aluskihi all ja eraldab nahka kudedest. 

Merekollaeeni ja veisekollageeni erinevus: 
Merekollageen sisaldab ainult 1 tüübi kollageeni, kuid on üldises mõttes keskkonnasõbralikum ja sobin inimestele, kes ei söö liha. Veisekollageen sisaldab nii 1 tüübi kollageeni, kui 3 tüübi kollageeni - see sobib ka rohkem inimestele, kellel esineb soolestikuprobleeme. Mõlemad kollageenid on väga sarnased ning aitavad taastada kaotatud kollageenivarusid kehas. Kollageen on peamine struktuurvalk, mis on leitud liigestest, nahast, luudest, juustest ja muudest sidekudedest. Kollageen vastutab nende kudede tegevuse ning elastsuse eest. Merekollageeni saate osta siit!

2 mõõtelusikat (10g) sisaldab:
Kilokaloreid: 35
Valku 9g (<1%)
Naatrium 40mg (2%)
Hüdrolüüsitud kollageenipeptiidid (veisest) 10g**

* - % päevasest võrdluskogusest, ** - % päevasest võrdluskousest pole määratud. 
GMO vaba, ei sisalda gluteeni ega soja. 

Hind: 22,90 €
16,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Pruunistajatega solaariumikreem. Parimad tumedad pruunistajad tagavad kohese ühtlase pruuni, rahuldust tekitava jume, samal ajal kui SkinDew kompleks kosutab janust nahka.

Al. 11,90 €

Šampoon värvitud juustele. Puhastab leebelt, kaitstes juuksevärvi. Kõrvaldab efektiivselt pigmendikao, tugevdades juuksekarvu ja suurendades nende vastupanuvõimet. Tulemuseks on intensiivne juuksevärv, kauakestvalt kaitstud, siidised ja säravad juuksed.

Al. 13,90 €