Life Extension kiiretoimeline vedel melatoniin 59ml

Melatoniin on looduslik unehormoon, mis saadakse aminohappest trüptofaanist. Melatoniini sünteesib peamiselt teie käbinääre ja see vabaneb enamasti öösel, et hõlbustada uinumist. Lisaks tervislikule une toetamisele on melatoniinil tugevad antioksüdantsed omadused ning on tõestatud, et see toetab immuunsüsteemi tervist, tervet ajutegevust ja palju muud.

Life Extension kiiretoimeline vedel melatoniin sisaldab ühes annuses 1,5 milligrammi melatoniini, et toetada tervislikku ja kosutavat unemustrit ning soodustada rakkude tervist. 

Melatoniin soodustab tervislikke une/ärkveloleku mustreid ja immuunsüsteemi tervist ning aitab pärssida teie DNA oksüdatiivseid kahjustusi.

Melatoniinil on kasulik mõju immuunsüsteemile. See aktiveerib T-abistajarakke, mis käivitavad teisi immuunrakke, suurendades immuunsüsteemi vastust võõrmolekulidele.

  • Soodustab optimaalset und
  • Aitab tasakaalustada ööpäevaseid rütme ja immuunfunktsiooni
  • Aitab edendada raku DNA tervist
  • Aitab pärssida oksüdatiivset stressi ja vabu radikaale
  • Aeg-ajalt unetuse korral
  • On suurepärase maitsega tsitruse-vanilje maitsega
  • Suhkruvaba


Võtke 0,5ml melatoniini 30–60 minutit enne magamaminekut.
Päevane annus: 0,5ml sisaldab: 
Annuseid pudeli kohta: ligikaudu 118
Süsivesikud kokku 0,5 g <1%
Melatoniin 1,5 mg
0,5ml vastab ligikaudu 10 tilgale.

Muud koostisosad: Glütseriin, puhastatud vesi, apelsini- ja vanillimaitseained, kummiaraabik, sidrunhape. Ühes pudelis on ligikaudu 118 annust. 

Mitte kasutada raseduse ja imetamise ajal ning autoimmuunhaiguste korral! Lastel kasutada vaid arsti ettekirjutusel! Peale toidulisandi manustamist ei ole soovitatav juhtida autot ega käsitseda masinaid! 

 

Suurus Hind  
59ml 16,50 € 279,66 €/L
- +
Sarnased tooted

Pregnacare® Plus on lisavitamiinide, -mineraalainete ja –oomega-3 rasvhapete allikas enne planeeritavat rasedust, kogu raseduse vältel ja rinnaga toitmise perioodil. Pregnacare Plus vitamiinides sisalduv kõrgekvaliteetne Omega-3 DHA on asendamatu rasvhape ja oluline aju, närvisüsteemi ning silmade arenguks lootel ja vastsündinul.

28,00 €

Pregnacare New Mum sisaldab olulisi mineraalaineid ja vitamiine ja on mõeldud just sünnitusjärgseks perioodiks ja rinnaga toitmise ajaks. Lisaks vitamiinidele sisaldab Pregnacare New Mum mineraalaineid, mis aitavad hoolitseda juuste, küünte ja naha tervise eest. Raud ja B vitamiinide kompleks aitavad väsimuse ja kurnatuse vastu. 

24,50 €

California Gold Nutrition on GMO vaba kõrge vitamiinisisaldusega kvaliteetne D3 vitamiin. 
1 kapsel sisaldab: Vitamiin D3 (kolekaltsiferool lanoliinist) 2000IU 50mcg - (1000%)
Ei sisalda gluteeni ega soja. 
GMO vaba - ei ole geneetiliselt muundatud

11,50 €

Digest Gold lagundab süsinikku, rasva, kiudaineid ja valku. Digest Goldi ensüümid toetavad optimaalset seedimist, aidates organismil toitaineid imenduda ja muuta toitu energiaks. Sisaldab Thera-Blend segu, mis ühendab endas mitmesuguseid ensüüme, mis töötavad eri PH tasemel. Thera-Blend segu on näidanud end 3 korda tugevamana ning töötab 6 korda kiiremini, kui teised juhtivad seedeensüümide toidulisandid. 

18,50 €