Life Extension kurkumiin Elite™ 30 vegankapslit

Life Extension kurkumiin Elite™, 30 kapslit
Life Extension Curcumin Elite pakub üle 45x rohkem biosaadavaid vabu kurkuminoide ja tagab kurkuminoidide üldise imendumise 270 korda paremini kui tavaline kurkumiin kombineerides kurkumiini teatud tüüpi kiudainetega, mis on saadud lambaläätse seemnetest. Selle toidulisani tehnoloogia kaitseb kurkuminoide seedimise ajal ja annab rohkem vabu kurkuminoide ühe annuse kohta.

Tuhandeid aastaid India ajurveeda ja Hiina traditsioonilises meditsiinis kasutusel olnud kurkum omab tugevat toimet põletiku - viiruste ja valu vastu. Kurkumiin aitab pärssida põletikulisi tegureid, et edendada nii liigeste kui ka elundite tervist. Võitleb oksüdatiivse stressiga ja edendab südame -veresoonkonna tervist. Toetab ka aju, immuunsüsteemi ja maksa tervist. Kurkumiin aitab edendada soolestiku tervist ja liigese tervist. Kurkumiin toetab ka kõhunäärme tervet funktsiooni, soodustades pankrease saarekeste tervist. Kurkumiin kaitseb rakke vabade radikaalide eest, pakkudes nii rakkudele tuge. 

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: 
Curcumin Elite - 500mg**
Patendeeritud CGM segu: 40% kurkuminoide (200mg), 3% kurkumit (15mg) (kurkumi risoomist, 30% galaktomannaani (150mg) lambaläätse seemnetest.

Muud koostisosad: Mikrokristalne tselluloos, taimne tselluloos (kapsel),
taimne stearaat, ränidioksiid.

** - % päevasest võrdluskogusest pole määratud. 
Mitte ületada päevast soovitatud kogust.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. 
Säilivusaeg: aprill 2023 või hiljem.

Kogus Hind  
30 kapslit 21,90 €
- +