Nu U Nutrition 10 000mcg 365tbl

UUS! Nüüd on võimalik osta terve aasta biotiinikogus ühes purgis! Nu U Nutrition on turule toonud tugevatoimelise biotiini 10 000mcg - 365 kergelt neelatavat tabletti ühes purgis. Toode sobib ka veganitele. 

Biotiin leiab kasutust eelkõige juuste ja küünte tugevdamiseks. Kuid annab ka säravama naha, parandab vereringet, reguleerib närvisüsteemi tööd. Biotiinil on  vajalik elutegevuses oluliste rasvainete biosünteesiks ja mitmete rasvhapete kujunemiseks, mis on määrava tähtsusega närvikudedes ja aminohapete ainevahetuses. Biotiini on vaja valkude, foolhappe, pantoteenhappe ja B12 vitamiini ainevahetuses.

Lisaks juuste tugevdamisele aitab ära hoida ka nende halliksminemist ning väljalangemist. Biotiini puudusest organismis annavad märku rabedad küüned, juuste väljalangemine, kuiv nahk, unetus, isutus ja lihaste valulikkus. Puudust organismis soodustab liigne antibiootikumide kasutamine ning liigne alkoholi tarbimine. 

  • Aitab säilitada normaalseid juukseid
  • Aitab säilitada normaalset nahka
  • Aitab kaasa normaalsele energiat andvale ainevahetusele
  • Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • Aitab kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile

Päevane annus 1 tablett sisaldab: 10 000mcg d-biotiini - 20 000% NRV
Muud koostisosad: Täiteaine (kaltsiumfosfaat, mükrokristalne tselluloos), biotiin, paakumisvastane aine (magneesiumstearaat, ränidioksiid).

GMO vaba, želatiinivaba, gluteiini ja laktoosivaba. Ei sisalda allergeene. 

Säilivusaeg 2021 oktoober või hiljem. 

Kogus Hind  
1tk 47,90 €
- +
Sarnased tooted

Natroli Biotiin 10 000 mcg on tugevaim saadaolev biotiin turul. Kasutust leiab eelkõige juuste ja küünte tugevdamiseks. Kuid annab ka säravama naha, parandab vereringet, reguleerib närvisüsteemi tööd. Biotiinil on  vajalik elutegevuses oluliste rasvainete biosünteesiks ja mitmete rasvhapete kujunemiseks, mis on määrava tähtsusega närvikudedes ja aminohapete ainevahetuses. Biotiini on vaja valkude, foolhappe, pantoteenhappe ja B12 vitamiini ainevahetuses. Lisaks juuste tugevdamisele aitab ära hoida ka nende halliksminemist ning väljalangemist

13,90 € (7%)
14,90 €

Natrol Biotiin 10 000 mcg on ülitugev doos B7 vitamiini. Kasutust leiab eelkõige juuste ja küünte tugevdamiseks. Kuid annab ka säravama naha, parandab vereringet, reguleerib närvisüsteemi tööd. Biotiinil on  vajalik elutegevuses oluliste rasvainete biosünteesiks ja mitmete rasvhapete kujunemiseks, mis on määrava tähtsusega närvikudedes ja aminohapete ainevahetuses. Biotiini on vaja valkude, foolhappe, pantoteenhappe ja B12 vitamiini ainevahetuses.

17,50 €