OrganiCup menstruaalanum

OrganiCup on pehmest, allergiavabast silikoonist valmistatud menstruaalanum. 100% kloori, liimi, parfüümi ja muude ainete vaba. Ühesõnaga vaba kõigest, mis ei kuulu Sinu kehasse!

OrganiCup-iga säästad raha enda jaoks ning ressurrsse planeedi jaoks. Üheksa naist kümnest jääb menstruaalanumat kasutama peale esmakordset proovimist.

OrganiCup-i mahub kolm korda rohkem menstruaalvedelikku kui sidemesse või tampooni, mis tähendab, et enamus naisi tühjendavad seda ainult hommikul ja õhtul. ¼ vedelikust, mida tampoon sisse imab on loomulik ja vajalik tupe eritis. OrganiCup ainult kogub ning ei ima, jättes loomuliku pH taseme puutumata. 

Saadaval on 2 eri suurust: A ja B:

A suurus on tavaliselt mõeldud naistele, kes ei ole sünnitanud või kelle menstruatsioonid ei ole vererohked. A suurus mahutab 25ml. 
B suurus on piem mõeldud naistele, kes on sünnitanud või kellel on vererohke menstruatsioon. B suurus mahutab 30ml. Kui sünnitus on toimunud keisrilõikega, siis võib sulle sobida pigem suurus A. 

Kui Sul on spiraal just paika pandud, siis soovitame oodata vähemalt kaks tsüklit enne kui alustad menstruaalanuma kasutamist. 

Mõtle, milliseid jäätmeid toodavad hügieenisidemed ja tampoonid. Keskmine naine kasutab elu jookusl 11 000 sidet või tampooni. OrganiCup kujutab endast 30 grammi jäädet 30 kilogrammi asemel! Ühekordsed hügieenivahendid sisaldavad naftapõhiseid kemikaale ja lõhnaaineid, mis võivad tekitada endokriinseid korratusi. Lisaks sisaldub nendes ka taimekaitsemürke. Hooli oma tervisest ja meie planeedist!

Online kasutusjuhend

Kogus Hind  
Suurus A 21,99 € 21,99 €/tk
- +
Suurus B 21,99 € 21,99 €/tk
- +

VideoSarnased tooted

Sileu menstruaalanum ehk menstruaaltassike on suurepärane lekkevaba, tervist ja loodust säästev toode päevade ajaks. Sobib kasutamiseks nii päeval, kui öösel - kestab korraga kuni 12 tundi ja on korduvkasutatav kuni 10 aastat. 

19,50 €