Placent Activ Milano vitamiinid juustele

Placent Activ Milano juuksekasvu vitamiinid on teaduslikult välja töötatud ja sisaldavad suurel hulgal olulisi toitaineid, mis aitavad hoida juuste tervist.

Juuste, küünte ja naha jaoks on olulisimad B grupi vitamiinid. B2 vitamiin annab juustele terve väljanägemise, selle puudusel muutuvad juuksejuured rasvaseks, juukseotsad aga kuivaks ning suureneb juuste väljalangemine. B3 vitamiin vastutab pigmendi sünteesimise eest juustes, B6 vitamiin ennetab naha kuivamist ja sellega kaasnevat peanaha sügelust, B7 vitamiin ehk biotiin on oluline naharakkude pidevaks uuenemiseks ning aitab säilitada juuste normaalset struktuuri. B10 vitamiin ehk foolhape kiirendab juuste kasvu ja aitab säilitada nende loomulikku värvi. Seleen ja tsink aitavad säilitada juuste normaalset struktuuri. Toode sisaldab munakoore membraani.

Päevane annus 2 tabletti sisaldab: 
A-vitamiin 800 µg Seleen 55 µg
B1-vitamiin (tiamiin) 5 mg Tsink 10 mg
B2-vitamiin (riboflaviin) 5 mg Metüülsulfonüülmetaan (MSM) 250 mg
B3-vitamiin (nikotiinamiid) 5 mg Kollageen 200 mg
B5-vitamiin (pantoteenhape) 18 mg Räni 20 mg
B6-vitamiin (püridoksiin HCI) 5 mg Naatriumhüaluronaat 50 mg
Foolhape 200 µg L-tsüsteiin hüdrokloriid 15 mg
Biotiin 250 µg L-metioniin 15 mg
B12-vitamiin (tsüanokobalamiin) 20 µg L-lüsiin aspartaat 15 mg
C-vitamiin (askorbiinhape) 100 mg Munakoore membraan 15 mg
D3-vitamiin (kolekaltsiferool) 2,5 µg L-leutsiin 20 mg
Kaltsium 200 mg L-isoleutsiin 10 mg
Vask 1 mg L-valiin 10 mg 

Võtke päevas kaks tabletti, mõlemad hommikul. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist ja tervislikke eluviise. Rasedad, rinnaga toitvad emad, retseptiravimite kasutajad või arstliku järelevalve all olevad isikud peaksid enne tarvitamist nõu pidama perearstiga. Kui kasutamisel esineb kaebusi, peatage toote tarbimine ning pöörduge arsti poole. Ärge ületage ettenähtud annust. Hoida jahedas ja kuivas. Hoida lastele kättesaamatud kohas.

Kogus Hind  
60 kapslit 26,50 € 0,44 €/tk
Toode on vahelaos. Tarne +1 tööpäev.
- +