Trichomonas vaginalis kiirtest trihhomoniaasi tuvastamiseks naistel

Trihhomoniaas on maailmas enim levinud kuse- ja suuteede nakkushaigus, mille tekitajaks on algloom nimega Trichomonas vaginalis. Tihhomoniaas on sageli asümptomaatiline - neljandikul nakatunud naistest ja enamustel nakatunud meestest sümptomeid ei esine. 

Nendel, kellel sümptomid esinevad, võivad nad ilmneda järgmiselt: 
naistel põhjustab nakkus peamiselt tupepõletikku, mis väljendub tupe limaskesta turses ja punetuses. Võivad esineda sümptomid nagu kihelustunne välissuguelunditel, rohke vahutav halvalõhnaline voolus tupest või kusitist, valulikkus urineerimisel ja valulik suguühe. 
Meestel avaldub trihhomoniaas kusitipõletikuna. Iseloomulikud haigustunnused on rohke läbipaistev eritis ja valulikkus urineerimisel.  Sümptomid ilmnevad tavaliselt 5-28 päeva pärast peale nakatumist.

Test viiakse läbi vatitampooni abil tupest võetud prooviga.
Testkomplekt sisaldab kõiki vajalikke vahendeid.
Tulemusi saab lugeda 15 minuti pärast.

Test on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. 

Säilivusaeg: jaanuar 2023 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 19,90 € 19,90 €/tk
- +
Sarnased tooted

Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). 

19,90 €

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit on naiseliku sära ja viljakuse kivim. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning ning treenimine sellega suurendab tundlikkust, ja aitab Teil ära tunda ovulatsiooni. 

Al. 24,00 €

Roosa kvarts on armastuse ja harmoonia kivi. Tõmbab ligi armastust ning soovitatakse enim stressi, hingehaavade ja südamevalu korral. Õnnelikkuse, sensuaalsuse ja rahu kristall. Roosa kvarts kuulub kvartside perekonda ja on üks mäekristalli eriliike. Kvarts on tänu oma unikaalsele kristallvõrele energiaid võimendav ja vahendav mineraal. Roosa kvarts on läbi aegade olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Armastusekivina sobib roosa kvarts väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat.

64,90 €

Sileu menstruaalanum ehk menstruaaltassike on suurepärane lekkevaba, tervist ja loodust säästev toode päevade ajaks. Sobib kasutamiseks nii päeval, kui öösel - kestab korraga kuni 12 tundi ja on korduvkasutatav kuni 10 aastat. 

19,50 €