Ultra Omega-3 kalaõli kapslid N60

ULTRA Omega-3 ekstraheeritakse Norra kalaõlist spetsiaalse Opti-Pure puhastusprotsessi abil, mis hõlmab molekulaarset destilleerimist ja ekstra filtreerimisprotsessi, mis kõik tagavad ülikõrge puhtuse.

  • Toidulisand ULTRA Omega-3 sisaldab DHA-d, mis aitab säilitada normaalset ajutegevust ja säilitada normaalset nägemist. Positiivne mõju ilmneb päevase 250 mg DHA tarbimise korral.
  • DHA ja EPR aitavad säilitada normaalset südametegevust. Positiivne efekt ilmneb 250 mg EPR ja DHA igapäevase tarbimisega.
  • ULTRA Omega-3 kapslid sisaldavad looduslikust allikast saadud E-vitamiini See vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivsete kahjustuste eest.

Tootmises kasutatakse ainult kvaliteetset kalaõli, mis on saadud rangelt kontrollitud puhtast veest, tagades, et haruldasi kalaliike ei kahjustata. Iga partii range kvaliteedikontroll ja sertifitseerimine tagavad laitmatu kvaliteedi.

2 Ultra Omega-3 kapslit sisaldavad:

Koostisosa 2 kapslit %NRV-st
Oomega-3 kalaõli 1082 mg **
sealhulgas EPA 330 mg  
sealhulgas DHA 232 mg  
Vitamiin E 11 mg α-TE 92

Võtke kaks ULTRA Omega-3 kalaõli kapslit päevas koos toiduga või vahetult pärast seda koos klaasitäie vee, apelsinimahla või piimaga. 

Säilivusaeg: juuni 2024 või hiljem. 

Hind:
17,90 €Sarnased tooted

Pregnacare New Mum sisaldab olulisi mineraalaineid ja vitamiine ja on mõeldud just sünnitusjärgseks perioodiks ja rinnaga toitmise ajaks. Lisaks vitamiinidele sisaldab Pregnacare New Mum mineraalaineid, mis aitavad hoolitseda juuste, küünte ja naha tervise eest. Raud ja B vitamiinide kompleks aitavad väsimuse ja kurnatuse vastu. 

27,35 €

Digest Gold lagundab süsinikku, rasva, kiudaineid ja valku. Digest Goldi ensüümid toetavad optimaalset seedimist, aidates organismil toitaineid imenduda ja muuta toitu energiaks. Sisaldab Thera-Blend segu, mis ühendab endas mitmesuguseid ensüüme, mis töötavad eri PH tasemel. Thera-Blend segu on näidanud end 3 korda tugevamana ning töötab 6 korda kiiremini, kui teised juhtivad seedeensüümide toidulisandid. 

Al. 22,90 €