VITA LIBERATA FABULOUS SELF TANNING TINTED LOTION

Vita Liberatat tuntakse kui maailma esimest toksilistest ainetest vaba, orgaaniliste isepäevituvate toodete kaubamärki. Vita Liberata pakub kõige laiemat valikut koduskasutatavaid ja professionaalseid päevitustooteid, mis sobivad iga nahatüübi ja -tooniga, garanteerides absoluutselt parima päevituskogemuse igal kasutuskorral ning, mis kulub nahalt laitmatult ilma, et seda märkakski. Vita Liberata tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme. Toodete valmistamisel on kasutatud unikaalset Odour remove tehnoloogiat, mis eemaldab isepruunistavatele kreemidele iseloomuliku lõhna.

Isepruunistav kreem, keskmine toon

Isepruunistav ihupiim on ülimalt niisutava ja nahka hooldava toimega. Järkjärguline isepruunistaja, mis saavutab oma täiuslikkuse 4-8 tunniga. Kreem annab nahale loomuliku jume. Mõeldud kasutamiseks nii näol kui ka kehal.

Parabeenivaba:  JAH
Orgaaniline:  JAH
Looduslike ekstraktidega:  JAH

Kiiresti kuivav ning kergesti peale kantav tänu tootes sisalduvale toonile, mis näitab kuhu toodet on juba kantud. Ära kasuta kehakreemi või õli enne isepruunistava toote nahale kandmist. Kanna toodet puhtale, eelistatavalt kooritud nahale aplikaatorkinda abil, et saavutada täiuslik tulemus. Lase toimida vähemalt 8-12 tundi enne kui selle nahalt maha pesed. Mitte kasutada dušigeeli või seepi!

Suurus Hind  
100ml 27,90 € 279,00 €/L
Toode on vahelaos. Tarne +1 tööpäev.
- +