Meist - kes me oleme?

Kvaliteettoodete e-pood internetis. 

Looduslikud maksimumsisaldusega vitamiinid.
GMO -ja E-ainete vabad vitamiinid ja toidulisandid. Vegantooted. 

Valitud parimad "Igavese nooruse" tooted - juustele, nahale, küüntele. 

Avasta varakult haigused ja kaitse oma peret: Suguhaiguste kodused testid, üldtervise kiirtestid, narkotestid. 

Kõik abivahendid pereplaneerimise ajaks. 
Kui rasestumine osutub tavapärasest keerukamaks. 
                                                                           

E-pood terve pere tervise heaks. 

Looduslikud GMO vabad vitamiinid ja toidulisandid kogu perele. Spetsiaalselt lastele välja töötatud säilitus -ja värvainetevabad eakohased vitamiinid, mis ei sisalda ainult tavapäraseid vitamiine, vaid ka arengule vastavaid mikroelemente ja lisaks rohkelt puu ja juurvilju, et lapse toidulaud oleks rikkalik ja organism saaks kätte kõik vajaliku arenguks. Meie e-poes saad alati parima, puhtaima ja suurima sisaldusega toidulisandi.

Hoolitse nii enda, kui oma lähedase eest - mitmed üldtervise kiirtestid nagu PSA- eesnäärme test meestele või ka kõige lihtsamad testid, mis aitavad haiguse varajases staadiumis avastamisel päästa elusid - näiteks kolesteroolitaseme test, rauavaeguse test, maksa, -neeru, - diabeedi või kuseteede infektsiooni testid ei küsi kas Sul on tervisekindlustus ega pane Sind ootama kuudepikkuses järjekorras.

Kui sul on kahtlus, et Sul võib olla mõni sugulisel teel leviv haigus, kuid mingil põhjusel ei ole Sul arsti juurde võimalik minna. Võib-olla oled Sa alaealine ja kardad oma kahtlustest teistele rääkida - meie testid on väga täpsed, kiired ja konfidentsiaalsed. Neid on lihtne kodus teha ja igaüks saab sellega hakkama. Lai valik narkoteste on mõeldud nii lapsevanemale, kes on mures oma lapse pärast, kui lapsele endale. Testid on täpsed ja näitavad selgelt, kas narkootiline aine on organismis tuvastatud või mitte. Kui oled tööandja, siis kahtluse korral kaitse oma alluvaid viies läbi narkotestid kollektiivis. Narkootikumid mõjutavad aju ja keha paljudel eri viisidel, ning see omakorda mõjutab töö tulemuslikkust ning tööohutust, isegi kui narkootilise aine tarvitamine toimub väljaspool tööaega. Tööandjana on Teil võimalus ja ka kohustus tagada teiste töötajate turvalisus, et uimasti tarvitaja ei kujutaks endast ohtu nii enda kui teiste tervisele. Kui Teie töötajal või perekonnaliikmel on uimastiprobleeme, peaksite tegema kõik endast oleneva, et julgustada neid otsima professionaalset abi.

Oleme valinud oma e-poodi parimad ja täpseimad testid, mis on abiks pereplaneerimise ajal. Ovulatsioonitestid aitavad Teil kindlaks määrata aja, millal on rasestumise tõenäosus kõige suurem. Lisaks palju muid abivahendeid, nagu spetsiaalsed vitamiinid last soovivale paarile, libestid, mis soodustavad sperma liikuvust ja ellujäämist tupe happelises PH keskkonnas, viljakustestid nii meestele kui naistele ja palju muud.

Ilutooted - juustele, küüntele, nahale. Alates 25+ aastast peaksime hakkama rõhku panema sellele, et ka 10 ja 20 aasta pärast särav ja nooruslik välja näha. 35+ aastast on see juba “must be”. Vanusega langeb meie organismis paljude vajalike ainete tootmine (näiteks kollageeni) - meile tekivad esimesed kortsud, meie juuksed ei ole enam nii elujõulised, väsime kiiremini jne. Oleme parima valiku Teie eest ära teinud - Kollageeni ja hüaluroonhappe seerumid ja kreemid, erinevad kollageeni pulbrid seespidiseks kasutamiseks, et hoida end säravana ja noorena. Koensüüm Q10, kõrge väärtusega Biotiin, looduslik unehormoon Melatoniin, kõrgkvaliteetne Omega3 rasvhapped on vaid esmased ülivajalikud ained, mida meie keha vajab. Ja muidugi D3 päikesevitamiin, mille puuduse käes kannatab ligi 70% eestlastest, kaasa arvatud meie lapsed, mistõttu on immuunsussüsteem nõrk ja haigused kerged tulema.

Otsid vegantoodet? Märka vegan märki toote pildil. Märkad midagi, mida meil ei ole - kuid sooviksid osta? Soovid lihtsalt abi või nõu küsida?
Kirjuta meile Facebooki, Instragrami või lihtsalt info@kiirtestid.ee