Yoni muna kasutusjuhend vaagnapõhjalihaste treenimiseks


Jadeiidist või roosast kvartsist muna (Yoni muna) kasutamine ja vaagnapõhjalihaste treeningud. 

Enne esimest kasutamist steriliseeri muna. Aseta see külma vette ja lase veel koos munaga keema tõusta. Keeda 10 minutit ja lase munal jahtuda. NB! Ära pane muna keevasse vette. Edaspidi - peale iga kasutust võid muna pesta kerge seebiveega või lihtsalt sooja jooksva vee all. Positiivset energiat lae jadeiiti kuuvalguses, päikesevalguses ja maapinnal.

Kasuta munal tavalist maitsestamata hambaniiti. Soovi korral seo muna külge pigem pikem niit, kuna lühemaks lõigata saad seda alati. Niidist on vaja tõmmata harjutamisel ja ka muna eemaldamisel tupest.

Ära kasuta muna raseduse ajal.

Muna sisestatakse tuppe laiem osa eespool. Muna peenem osa jääb tupe ava poole. Parim asend sisestamiseks on selili lamades, jalad põlvest kõverdatud ja kergelt ülespoole. Esimesi harjutusi tehes on samuti parim asend selili lamades. Hiljem juba ka seistes, kükitades, istudes ja liikudes. 

Ei pea kartma, et muna liiga sügavale läheb, või seda hiljem kätte ei saa.

Esmalt puhka paar minutit pikutades ja lõdvestu. Võid alustada rinnamassaažiga, sest see stimuleerib suguelundeid seksuaalselt. Seejärel puuduta oma väliseid suguelundeid, nii nagu enne igat harjutust on soovitav soojendada esmalt lihaseid. Kui tunned, et oled valmis vii muna tupe ava juurde ja masseeri ringjate liigutustega, kuni oled leidnud õige nurga selle tuppe sisestamiseks. Naerata - jadeiit on rõõmu ja rahulolu kivi.

1. Hinga rahulikult ja sisesta muna tuppe. Liiguta seda õrnalt oma tupelihastega sissepoole ning hoia 3-5 sekundit. Seejärel lõdvesta lihased ja lükka muna oma lihastega tupe ava poole. Korda harjutust 6 korda.

2. Lama selili põlved kõverdatud (sama asend, kui eelmises harjutuses). Aseta käed külgedele ja tõsta oma vaagen (puus) ülespoole, nii, et tagumik jääb õhku. Sisse hingates pigistage oma vaagnapõhjalihaseid ja hoia mõni sekund. Väljahingates lõõgastu ja lase end puusast taas alla. Korda harjutust 9 korda.

Kui tunned, et selili lamamise asend Sulle ei sobi võid proovida esimest korda harjutada ka püsti seistes, jalad põlvest kõverdatud ja harkis, nii nagu istuksid hobuse seljas.

Peale harjutamise lõppu tõmba kergelt niidist ja suru alumiste lihastega väljapoole.
Harjuta regulaarselt iga päev nii kaua kui soovid, kuid ära üle pinguta. Tulemused on tunnetatavad tavaliselt 2-4 kuud peale regulaarset harjutamist.