5-HTP Complex (30 kapslit)

5-HTP aitab kehal kiiremini taastada kaotatud seratoniinivarud. Seratoniini tuntakse ka õnnehormooni nime all. 5-HTP on kehale vajalik aminohape, millest keha toodab serotoniini. Igapäevasel võtmisel on soovitav võtta koos L-Tyrosine-ga, mis soodustab dopamiini tootmist kehas. 

5-HTP-d ei tohi võtta inimesed, kes kasutavad SSRI antidepressante – koos SSRI antidepressantidega võib tekkida kehas serotoniini südroom, mis võib lõppeda surmaga. Tuntumad SSRI antidepressandid on Fluoksetiin (Flux, Prosac) ja estsitalopraam (Lexapro).

5-HTP-d kasutatakse ka alkoholi ja narkootikumide tarvitamise järgsetel päevadel, et likvideerida selle tagajärjel tekkinud seratoniinivaegust kehas ja sellest tulenevat depressiooni.

1 kapsel sisaldab: 
Magneesium - 50mg (13%)
5-HTP - 100mg **
Palderjan - 100mg **
B6 vitamiin 10mg (714%)

** - % päevasest kogusest ei ole määratud. 1-2 kapslit peamise söögikorra ajal. Ärge ületage soovituslikku päevast kogust. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist ja tervislikke eluviise. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib ka veganitele. 

Loe 5-HTP ja Suicide Tuesday kohta rohkem siit!

Hind:
21,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Pregnacare Conseption His and Her on spetsiaalsed vitamiinid last soovivale paarile. Tellides Pregnacare His & Her Conseption vitamiinid saad ühes pakis nii Pregnacare Conseption vitamiinid naisele, kui Wellman Conseption vitamiinid mehele. 

27,90 €

Vitabiotics Feroglobin B12 on toidulisand, mis aitab tagada normaalse vereloome, pakub organismile optimaalses koguses rauda ning sisaldab B-grupi vitamiine ja mineraalaineid. Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Eriti sobiv rasedatele ja viljakas eas naistele. 

14,90 €

Nature's Way Alive on unikaalselt tasakaalustatud vitamiinide ja mireaalainete kompleks Teie lapse tervisele ja kasvule ning sobilik alates neljandast eluaastast. Alive aitab tasakaalustada lapse toitumisvajadusi, sisaldab tsitruselisi, puu -ja juurvilju. Toetab immuunsussüsteemi, luude ja hammaste tugevust. Annab füüsilist energiat ja soodustab seedimist. Alive vitamiinid on lõbusa apelsini ning marja maitsega. 

28,50 €

UUS Neurozan Plus! Toidulisand mälu ja tähelepanu toetamiseks. Neurozan on kõigile, kes töötavad ajuga, sobilik pingelisteks tööperioodideks elus, aga ka eksamiperioodiks või sessi ajaks. Neurozan Plus sisaldab lisaks ka Omega 3 kapsleid. 

Tellides 2 pakki, on postikulu tasuta.

29,90 € (8%)
32,50 €