Conceive Plus spermasõbralik libestusvahend

Tavaliste libestite kasutamine pereplaaneerimise ajal võib takistada oluliselt sperma liikuvust. Lisaks tagavad spermasõbralikud libestid spermale ellujäämiseks sobiva PH keskkonna.
Conceive Plus on PH ja elektrolüüdidega tasukaalustatud spermasõbralik libestusgeel, mis aitab tupes luua viljastumissõbraliku keskkonna. See on ainus libesti, mis sisaldab ka kaltsiumi ja magneesiumi ioone. Conceive Plus on kiidetud arstide ja naistekliinikute poolt rohkem, kui 60 riigis. Ühekordne vajalik kogus kasutamiseks on 4ml.

Valida on nelja pakendisuuruse vahel:
8x4ml eeltäidetud aplikaatorid ühekordseks kasutamiseks. Pakendist jätkub 8-ks korraks.
30ml tuub ilma aplikaatoriteta.
75ml tuub ilma aplikaatoriteta.

Säilivusaeg 2020 veebruar või hiljem.
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
30ml 15,90 € 530,00 €/L
- +
75ml 21,90 € 292,00 €/L
- +
8x4ml aplikaatorid 21,90 € 912,50 €/L
- +

VideoSarnased tooted

Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). 

19,50 €

Sertifitseeritud orgaaniline ja looduslik spermasõbralik libesti YES Baby on loodud tasakaalustama tupe PH keskkonda (7.0-8.0) ning soodustama spermarakkude liikuvust. See siidine geel niisutab pehmelt intiimseid kudesid ja pakub suuremat seksuaalset naudingut ja tundlikkust. Orgaaniliselt kasvatatud koostisosad. Bristoli, Suurbritannia poolt sertifitseeritud 95% orgaaniline. 

Al. 16,90 €