Clearblue digitaalne rasedustest nädalate lugejaga

Populaarne toode! Clearblue digitaalne rasedustest tuvastab raseduse juba alates 4 päeva enne oodatavat menstruatsiooni ning kuvab ekraanil sõnadega selge vastuse "Pregnant" - rase või "Not Pregnant" - mitte rase. 

Kui tulemus on "Pregnant" - rase - siis Clearblue rasedustest kuvab ka nädalate arvu alates rasestumisest: 
Rase 1-2 nädalat
Rase 2-3 nädalat
Rase 3+ (rohkem kui 3 nädalat) (vt pilti).

Valida on kahe pakendisuuruse vahel - pakis 1 test või 2 testi.
Lisaks pakume hinnaga 12.50€ müüa digitaalset testi, mis on pakendatud fooliumpakendisse.

Säilivusaeg juuni 2024 või hiljem.
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
Fooliumpakendis 11,50 € 12,50 € 12,50 €/tk
- +
Pakis 1tk 15,50 € 15,50 €/tk
- +
Pakis 2tk 20,50 € 10,25 €/tk
- +

VideoSarnased tooted

Clearblue Doublecheck and Date rasedustestide kombopakk sisaldab endas kahte erinevat rasedustesti. 

Pakist leiad Clearblue Plus rasedustesti, mille uus laiem testi imav osa muutub roosaks, kui piisav kogus vedelikku on imandunud, näidates, et test on töökorras. Rasedustestil on mugav ergonoomiline kuju, mis teeb testimise lihtsaks ja mugavaks. Clearblue digitaalne rasedustest kuvab LCD ekraanil sõnadega testi tulemuse ning positiivse vastuse korral samuti ka raseduse suuruse nädalates.

19,90 €

Clearblue Early Detection varajane rasedustest näitab tulemust juba 6 päeva enne päeva, kui menstruatsioon on hiljaks jäänud - see on 5 päeva enne oodatavat menstruatsiooni. Testi lai imav osa muutub roosaks, kui piisav kogus vedelikku on imandunud ning testil on käepärane ja mugav ergonoomiline kuju. Testi vastused kuvatakse triipudena. 

16,90 €

Kiire ja lihtne rasedustest kvaliteetselt Clearblue brandilt on nüüd eriti soodsa hinnaga! Tulemused ainult 2 minutiga. Testil on laiem testi imav osa, mis muutub roosaks, kui piisav kogus vedelikku on imandunud, näidates, et test on töökorras. Testida võib kuni 4 päeva enne oodatavat menstruatsioon. 

12,90 €