Kolesteroolitaseme määramine - kodune kiirtest (2tk)

Kolesteroolitaseme kodune kiirtest verest (2tk pakis)

Kolesterool on pehme vaha kujuline aine, mida keha vajab, et end tervena hoida, kuid veres leviv liiga kõrge kolesterooli sisaldus on terviserisk. HDL-kolesterool on tuntud kui "hea" kolesterool, sest see viib kolesterooli teie südamest ja veresoontest eemale, vältides arterite kitsendamist. LDL on tuntud kui "halb" kolesterool. Ülemäärane halva kolesterooli sisaldus veres põhjustab kolesterooli ladestumise veresoonte seintele, mis võib lõpuks viia trombi tekkeni ja infarktini. 

Kolesteroolitase peaks olema väiksem, kui 200mg/dl kohta (mmol/l), suuremaid väärtusi peetakse juba liiga kõrgeks. Test mõõdab 7 erinevat väärtust ja annab teada, milline on kolesteroolitase veres. 

Säilivusaeg kuni september 2020 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
2tk 12,90 € 6,45 €/tk
- +

VideoSarnased tooted

Eri paikades võib olla kraanivee kvaliteet erinev. Kraanivee kvaliteedi test on kiire ja lihtne kodune test, mis tuvastab kas joogiks tarvitatav vesi võib olla saastunud või madala kvaliteediga. Joogivesi, mille väärtused on normaaltasemest väljaspool võib olla ohtlik tervisele. 

Al. 3,50 €

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 2,80 €