Süüfilise kodune kiirtest meestele ja naistele

Süüfilise kodune kiirtest on mõeldud süüfilise iseseisvaks tuvastamiseks sõrmeotsa verest. Testi saad teha oma kodus, mugavalt ja diskreetselt. Testi läbiviimine on nii lihtne, et igaüks saab sellega hakkama. 

Süüfilise tekitajaks on bakter. Lokaalsena (ainult ühe organiga piirduv) algav haigus võib teatud aja pärast muutuda süsteemseks (paljusid organeid haaravaks) haiguseks.

Kes peaksid end testima? 
Kui sa oled alustanud suguelu, kuid soovid lasta end kontrollida. 
Kui Sinul  või Sinu partneril on mitmeid seksuaalpartnereid. 
Kui soovid end testida enne uue seksuaalsuhte alustamist. 
Sul on olnud kaitsmata vahekordi partneriga kelles sa ei ole kindel. 
Sa ei kasuta alati kondoomi või kondoom on purunenud.
Kui sul esineb sümptomeid - näiteks haavandid suguelunditel, mis ei pruugi alati olla valulikud. 
Sümptomiteks võib olla ka halb enesetunne ja väsimus. 

Väljaravimata haiguse tõttu võivad tekkida ravile allumatud muutused ajus, närvisüsteemis ja südame veresoonkonnas. 

NB! Pärast nahatumist võib kuluda mitu päeva kuni isegi nädalaid, enne kui keha antikehi toodab ja test positiivse vastuse saab anda. 

Tellimine on anonüümne ja turvaline, hoiame Teie andeid 100% konfidentsiaalsed. 

Testi täpsus on 99,8%.

Kasutusjuhend

Kogus Hind  
1tk 15,90 €
- +
Sarnased tooted

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit mõjub soodsalt rasestumisele, kui see on psüühiliste blokkide tõttu pärsitud. Tervendab suguorganeid, kosutab neere, südant ja vereringet. Säilitab tupe normaalse niiskuse ja seksuaalelundite tervisliku bakteriaalse keskkonna. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning suurendab tundlikkust, mis aitavad Teil ära tunda ovulatsiooni. Lisaks vaagnapõhjalihaste treenimisele võib jadeiidist muna asetada ka kõige alumisele tšakrale (seksuaaltšakra), mis mõjub soodsalt viljatusele ja tasakaalustab naist tervikuna. 

64,90 €

Roosa kvarts on armastuse ja harmoonia kivi. Tõmbab ligi armastust ning ravib stressi, hingehaavu, südamevalu. Õnnelikkuse, sensuaalsuse ja rahu kristall. Roosa kvarts kuulub kvartside perekonda ja on üks mäekristalli eriliike. Kvarts on tänu oma unikaalsele kristallvõrele planeedi kõige võimsam ravitseja, energiaid võimendav ja vahendav mineraal. Roosa kvarts on läbi aegade olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Armastusekivina sobib roosa kvarts väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat.

64,90 €