Sileu Soft menstruaalanum ja steriliseerija

Miljonid naised maailmas juba kasutavad ja kiidavad seda!
Sileu menstruaalanum
ehk menstruaaltassike on suurepärane lekkevaba, tervist ja loodust säästev toode päevade ajaks. Sobib kasutamiseks nii päeval, kui öösel - kestab korraga kuni 12 tundi ja on korduvkasutatav kuni 10 aastat. Menstruaalanum volditakse kokku ja sisestatakse tuppe nagu tampoon - see kohandub tupe seintega ilma, et peaks muretsema, et see liigub. Menstruaalanum säästab raha, loodust ja tervist. Tampoonid ja sidemed sisaldavad naftapõhiseid kemikaale ja lõhnaaineid, mis võivad tekitada terviseprobleeme. Lisaks sisaldub tampoonides ja sidemetes ka taimekaitsemürke (näiteks vähki tekitavat glüfosaati). Samuti on tampoone kasutades oht TSS ehk toksilise šoki sündroomile.

Sileu on kehasõbralik ja ei ima endasse muid kehavedelikke, nagu seda teevad tampoonid. Meditsiiniline silikoon ei hõõru ega kuivata tupe seinu, ega jäta sinna kiudainete jääke. Sileu menstruaalanum on 100% hüpoallergeenne. Valmistatud kõrgkvaliteetsest kirurgilisest silikoonist (sama materjal,  mida kasutatakse kirurgiliste instrumentide valmistamiseks, beebide lutipudelitel ja ka rinnasisestel implantaatidel). Kõik tooted on eraldi testitud Intertek* laboris Saksamaal ning ei sisalda mutageenseid, kanserogeenseid ega muid mürgiseid aineid. Toode ei sisalda ühtegi ainet, mis võiks kahjustada fertiilsust. Toode on kaadiumi -ja pliivaba. 


Intertek on rahvusvaheline sertifitseerimisliider ning omab enam kui 100 riigis ja 1000 laboris üle 36 000 töötaja. Intertek tagab kõrgeima kvaliteedi ja tervise ohutuse. 

Sileu toodab kahte suurust tassikesi:
Suurus S hoiab kuni 23ml vedelikku ja suurus L kuni 30ml vedeikku. 

Vali oma suurus: 
Suurus S 
sobib naistele vanuseni 25 ja/või kes ei ole sünnitanud (v.a keisrilõikega). 
Suurus L  sobib pigem üle 25 aastastele naistele, sünnitanud naistele või ka siis , kui päevad on väga vererohked. 

Steriliseerija: Menstruaalanuma steriliseerimiseks pead kõigepealt menstruaalanuma tühjendama ja loputama. Seejärel asetage menstruaalanum steriliseerija sisse ja täitke veega. Asetage steriliseerija mikrolaineahju (ilma kaaneta) ja valige sobiv programm, et vesi keeks 2-3 minutit. 

 
Suurus Hind  
Menstraalanum S 23,28 €
- +
Menstruaalanum L 23,28 €
- +
Steriliseerija roosa 23,28 € 23,28 €/tk
- +
Steriliseerija sinine 23,28 € 23,28 €/tk
- +

Sarnased tooted

Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). 

20,40 €

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit on naiseliku sära ja viljakuse kivim. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning ning treenimine sellega suurendab tundlikkust, mis aitab Teil ära tunda ovulatsiooni. 

67,09 €