Narkotest 10 aine tuvastamiseks süljest

Narkotest tuvastab 10-ne narkootilise aine jäägid süljest:

Amfetamiin (Speed) - 10 min -72 tundi peale kasutamist. 
Kokaiin - 10 min - 24 tundi peale kasutamist. 
THC ehk marihuaana (kanep) - kuni 14h peale kasutamist. 
Metamfetamiin (ice, meth) - 10min - 72h peale kasutamist. 
MDMA (Ecstasy)- kuni 14h peale kasutamist. 
Opiaadid (heroiin, morfiin) - 1h kuni mitu päeva peale kasutamist. 
Bensodiasepiinid (Valium, Xanax, muud rahustid) - 2-3 päeva peale kasutamist. 
Ketamiin - kuni 6h peale kasutamist. 
K2 (sünteetiline kanep) - 1-2 päeva peale kasutamist. 
Kotiniin (nikotiin) - 1-2 päeva peale kasutamist. 

Narkotestide läbiviimine aitab takistada töötjaid, lapsi või muid isikuid narkootikume tarbimast. Narkootikumid töökohas võivad mõjutada aju ja keha mitmel viisil ning see võib mõjutada töötaja töövõimet, isegi kui väärkasutus toimub väljaspool töökohta. Tööandjana olete kohustatud tagama, et teie töötajad ei oleks ohtlikud teistele töötajatele või üldsusele, kui tarbivad narkootikume. Kui te olete tööandja, kes soovib testida töötajaid, on oluline, et teil oleks olemas poliitika, hoiatades töötajaid, et nad võivad läbida juhuslikke uimastiteste ja et narkootikumide kasutamine töökohal või nende mõju all olemine on lubamatu süütegu. 

Kui mõnel teie lähedasel on narkootikumide probleem, peate tegema kõik selleks, et aidata neid ja julgustada neid otsima professionaalset abi. 

Säilivusaeg: aprill 2025 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest!

 
Kogus Hind  
1tk 16,30 € 16,30 €/tk
- +


Sarnased tooted

Kiire ja täpne ühekordne alkoholi kiirtest mõõdab alkoholisisaldust süljes alates 0,02% kuni 0,30%. Test annab tulemuse juba 2 minutiga. Test annab kohese tulemuse ja erinevalt alkomeetritest ei pea seda kalibreerima. 

Al. 2,60 €

Lihtne kiirtest tuvastab 30 sekundi jooksul süljest kolme narkootilise aine jäägid - kokaiini, kanepi ja heroiini. Kokaiini jäägid on süljest tuvastatavad 10 minutit kuni 24h peale tarvitamist. Kanep ehk marihuaana püsib süljes kuni 14h peale tarvitamist. Heroniin on süljest tuvastatav alates ühest tunnist kuni mõne päevani. 

Al. 13,50 €