Califonia Gold Nutrition D3 vitamiin 2000IU 90/360tbl

California Gold Nutrition on GMO vaba kõrge vitamiinisisaldusega kvaliteetne D3 vitamiin. 
Vitamiin D3  – 50mcg (1000%) (kolekaltsiferool lanoliin).

Päevane annus: 1-2 kapslit päevas. Koostis: GMO vaba saflooriõli, pehmegeelkapsel (želatiin [kalast (tilapia)], taimne glütseriin, vesi). Allergeenid: Sisaldab kala

D vitamiini puudus on Eestis väga kerge tulema isegi suvel. Talvel kannatab D-vitamiini puuduse käes ligi 70% eestlastest. D-vitamiini puuduses inimne on vastuvõtlikum haigustele ja tema immuunsussüsteem on nõrgem. 

Ei sisalda gluteeni ega soja. 
GMO vaba - ei ole geneetiliselt muundatud

Võtke 1-2 tabletti koos toiduga või tühja kõhuga. Ärge ületage soovituslikku päevast kogust. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist ja tervislikke eluviise. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilivusaeg - 90 kapslit: aprill 2024 või hiljem.
Säilivusaeg - 360 kapslit: august 2024 võ hiljem. 

Kogus Hind  
90 kapslit 11,50 € 11,50 €/tk
- +
360 kapslit 24,90 € 24,90 €/tk
- +

Sarnased tooted

Pregnacare® Breastfeeding tabletid 56tk + Omega-3 kapslid 28tk rinnaga toitmise perioodil. Pregnacare® Breastfeeding on kompleksne toidulisand naistele sünnitusjärgseks- ja rinnaga toitmise perioodiks, mis sisaldab lisaks vajalikele vitamiinidele ja mineraalainetele ka kaltsiumit ja oomega-3 rasvhappeid. Pregnacare® Breastfeeding aitab varustada naise organismi vajalike lisatoitainetega, toetab rinnapiima teket ja aitab hoida üldist head tervist.

29,90 €

Digest Gold lagundab süsinikku, rasva, kiudaineid ja valku. Digest Goldi ensüümid toetavad optimaalset seedimist, aidates organismil toitaineid imenduda ja muuta toitu energiaks. Sisaldab Thera-Blend segu, mis ühendab endas mitmesuguseid ensüüme, mis töötavad eri PH tasemel. Thera-Blend segu on näidanud end 3 korda tugevamana ning töötab 6 korda kiiremini, kui teised juhtivad seedeensüümide toidulisandid. 

21,90 €