California Gold Nutrition silmavitamiinid Luteiini ja Zeaksantiiniga 60 kapslit

Silmavitamiinid luteiini ja zeaksantiiniga toetavad silmade tervist. Luteiini ja zeaksantiini tähtsus organismis seisneb eeskätt selles, et silmalääts ja võrkkest sisaldavad ainult luteiini ja zeaksantiini. Need kaks ainet on olulised inimese nägemisteravuse säilimisel kõrge vanuseni. Jarrow Formulas silmavitamiinid kaitsevad silma võrkkesta ja kollatähtni. Võitlevad silmi kahjustavate vabade radikaalide eest. Eriti vajalik neile, kes töötavad palju arvutiga, juhivad autot või muid masinaid ja seeläbi pingutavad silmi nii, et silmad väsivad ning tekib silmade kuivus. 

Aitab toetada sinise valgusega kokkupuutest taastumist*
Toetab üldist makulaarset tervist*
Veisevabad vegan kapslid

Luteiin ja zeaksantiin on antioksüdantsed karotenoidid, mis kaitsevad meie rakke vabade radikaalide kahjustuste eest ning mängivad rolli meie silmade tervises ja heaolus. Hiljutised uuringud näitavad, et karotenoidid võivad aidata taastuda ereda ja sinise valgusega kokkupuutest. *

Koostis: Luteiin (saialille õie ekstraktist) 20mg
zeaksantiin (saialille õie ekstraktist) 1mg

Muud koostisosad: Saflooriseemneõli, päevalilleseemneõli, pehme vegankapsel (modifitseeritud taimne tärklis, taimne glütseriin, sorbitool, karrageen, puhastatud vesi) ja riisikliivaha. 1 tablett peamise söögikorra ajal. 

1 tablett peamise söögikorra ajal. Ärge ületage päevast soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. 

 
Kogus Hind  
60 kapslit 20,90 € 20,90 €/tk
- +