Enzymedica Digest Basic + Probiotics 30 kapslit

Digest Basic +Probiotics™ on kaks-ühes toidulisand seedeensüümide ja probiootikumidega, sisaldades 11 erinevat seedeensüümi ning 9 erinevat piimhappebakteri tüve. 

Seedesüsteemi tugevdamine ensüümide ja probiootikumidega võib soodustada optimaalset seedimist, säilitades samal ajal seedesüsteemi loomuliku tasakaalu, et toetada üldist seedimist.

Digest Basic™ + Probiotics sisaldab õrna ensüümi koostist, mis lagundab süsivesikuid, rasvu, kiudaineid ja valke. Probiootikumid pakuvad täiendavat seedimist, suurendades ensüümide tootmist ja soodustades regulaarsust. Thera-segu™ ensüümid koosnevad mitmest variandist, mis on segatud, et töötada sünergistlikult inimkeha laias pH vahemikus.

Digest Basic + Probiotics on sobilik esmase valikuna kasutamiseks kogu perele. Digest Basic™ on suurepärane valik inimestele, kellel on esinenud tundlikkust suurema kontsentratsiooniga, tugevatoimelise ensüüme sisaldavate toidulisandite puhul. 

1 kapsel sisaldab: 
Proteaas Thera-segu 20 000 HUT **
Amülaas Thera-segu 8400 DU **
Pektinaas 25 Endo-PGU **
Maltaas 100 DP**
Tsellulaas Thera-segu 500 CU **
Glükoamülaas 10 AGU **
Alfa galaktosidaas 50 GaIU **
Laktaas 300 ALU **
Lipaas Thera-segu 4000 FCCFIP **
Invertaas 270 SU **
Ksülanaas 100 XU **
Probiootikumide segu 250 miljonit CFU: Bacillus subtilis DE111®, L. acidophilus, L. paracasei, L. bulgaricus, L. rhamnosus, L. plantarum, L. casei, L. salivarius, L. acidophilus DDS-1 .

**% päevasest kogusest pole määratud. 
Koostisosad: proteaas (Thera-segu™), amülaas (Thera-segu™), hüdroksüpropüülmetüül-tselluloos (taimne kapsli kest), pektinaas (w/fütaas), maltaas, tsellulaas (Thera-segu™), glükoamülaas, alfa-galaktosidaas, laktaas, lipaas (Thera-segu™), invertaas, ksülanaas.

Võtke 1 kapsel iga toidukorra ajal. Vajadusel võib võtta rohkem. 
Säilivusaeg: september 2025 või hiljem

 
Kogus Hind  
30 kapslit 19,35 € 19,35 €/tk
- +

Sarnased tooted

Digest Gold lagundab süsinikku, rasva, kiudaineid ja valku. Digest Goldi ensüümid toetavad optimaalset seedimist, aidates organismil toitaineid imenduda ja muuta toitu energiaks. Sisaldab Thera-Blend segu, mis ühendab endas mitmesuguseid ensüüme, mis töötavad eri PH tasemel. Thera-Blend segu on näidanud end 3 korda tugevamana ning töötab 6 korda kiiremini, kui teised juhtivad seedeensüümide toidulisandid. 

Al. 22,90 €