FSH naiste ribaviljakustest / menopausitest

Viljakustest / menopausi test. FSH (folliikuleid stimuleeriv hormoon) on tihendalt seotud naise viljakusega ning munasarjade tööga. Viljakustest mõõdab FSH hormooni sisaldust uriinis. Kui FSH hormooni sisaldus uriinis on üle 25 miu/ml kohta, võib see olla märk kahanevast viljakusest. Test sobib üle 35 aastastele naistele ning naistele, kes soovivad hinnata oma viljakust. 

Soovitav on teha ühe tsükli jooksul 2-3 testi, sest FSH väärtus tsükli jooksul võib varieeruda.  Testida tuleks nädalase vahega.

Kui teete 2 testi tsükli jooksul, siis esimene test võiks olla tsükli esimsel nädalal ja teine test nädal aega hiljem. Kui 3 testi, siis kolmanda testi võiks teha nädal hiljem. 

Säilivusaeg 2025 juuli või hiljem
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest. 

 
Kogus Hind  
1tk 5,55 € 5,55 €/tk
- +
2tk 9,14 € 4,57 €/tk
- +
3tk 9,90 € 3,30 €/tk
- +

Sarnased tooted

Kiire ja lihtne kodune viljakustest meestele mõõdab aktiivsete spermatosoidide arvu ühe milliliitri kohta. Vastused 5 minutiga. Testi on väga lihtne kodustes tingimustes läbi viia. 

Al. 16,90 €

Naiste viljakustest ehk menopausi test. Lihtne kodune pulktest mõõdab FSH hormoonisisaldust uriinis. Kui FSH hormooni sisaldus uriinis on üle 25 miu/ml kohta, võib see olla märk kahanevast viljakusest. Soovitav on teha ühe tsükli jooksul 3 testi. 

Al. 7,02 €