Gonorröa kiirtest naistele

Gonorröa on sugulisel teel leviv haigus, mille põhjustajaks on bakter nimega Neisseria gonorrhoeae ehk gonokokk. Peamiselt põhjustab gonokokk meestel kusiti ja naistel emakakaela põletikku. Haigus võib aga kahjustada ka neelu, pärasoolt, kusepõit. Sugulisel teel leviv nakkus, mis esmalt kahjustab limaskesti, kuid võib hiljem verega levida üle kogu organismi.

Gonorröa võib peale nakatumist avalduda 1 päeva kuni 1 kuu jooksul - tavaliselt kuni 2 nädala jooksul peale nakatumist. Infektsioon avaldub emakakanalis ja emakakaelal. 75% juhtudest esineb kusitipõletikku. Tavaliselt esineb mädast voolust ja põletustunnet urineerimisel. Emaka limaskesta haigestumise korral võib esineda ka veritsust tupest. Veritsus võib esineda ka ainult seksi ajal või peale seda. Tihti kulgeb haigus ka täiesti ilma sümptomiteta. Nii meestel, kui naistel võib esineda halvalõhnalist mädavoolust. Nii meestel, kui naistel võib esineda valulikust urineerimisel, paistetust, põletikku. 

Test on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. 
Test viiakse läbi vatitampooni abil tupest võetud prooviga.
Testkomplekt sisaldab kõiki vajalikke vahendeid.

Säilivusaeg märts 2022 või hiljem
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 15,90 €
- +
Sarnased tooted

Sileu menstruaalanum ehk menstruaaltassike on suurepärane lekkevaba, tervist ja loodust säästev toode päevade ajaks. Sobib kasutamiseks nii päeval, kui öösel - kestab korraga kuni 12 tundi ja on korduvkasutatav kuni 10 aastat. 

19,50 €