Helicobacter Pylori maohaavandite / maovähi kodune kiirtest

Helicobacter Pylori bakter põhjustab gastriiti, maohaavandeid ja maovähki.
Bakter elab mao limaskestas ja kahjustab seda, põhjustades haavandeid ja suurendades maovähi riski. Hinnanguliselt umbes pool maailma elanikest võivad olla sellega nakatunud. Bakterit kannavad nii lapsed, kui täiskasvanud ning seda ravitakse antibiootikumidega. 

See test annab tulemuse väljaheiteproovist.
Väljaheitest võetud proov on tavaliselt täpsem, kui vereanalüüsist võetud proov. 
Tihti bakter verre ei jõua ja ainult veretestiga jääb tuvastamata. 
Samuti mida kiiremini Helicobacteri test proovist võetakse, seda tõenäolisem on selle avastamine, seetõttu võib ka aeg, mis kulub tavaliselt proovi laborisse viimisele, vähendada Helicobacteri avastamise tõenäosust. 

Sümptomiteks on kõhuvalu, gastriit, kõhulahtisus, iiveldus, põletustunne maos ja täiskõhutunne. Inimene võib olla väsinud. Võib tekkida halb hingeõhk. 90% inimestest ei pruugi sümptomeid esineda. 

Infektsiooniga nakatunud inimestel areneb tavaliselt välja põletik. Helicobakter-infektsiooniga kaasnevad osadel haigestunutel mitmed maopõletiku vormid, mida seostatakse nii bakteri elutegevusega kui ka organismi lümfoid(-immuun) süsteemi vastusega patogeenile: äge gastriit, mis võib ka spontaanselt paraneda. Krooniline gastriit. Atroofiline gastriit -  kujuneb ligikaudu 50%-l haigestunutest aastate jooksul. Väiksel osal haigestunutest areneb mao peptiline haavand, vähestel aga difuusset tüüpi maovähk. Arvatakse, et bakter on maovähi juhtiv tekkepõhjus 60–90% kõigist maovähi juhtudest (maonäärmete kasvajad) ja neid esineb ülekaalukalt A-veregrupiga inimestel. 

Helicobacteri kiirtest võimaldab paari minutiga viia läbi koduse tesimise. Test on usaldusväärne ning seda on mugav läbi viia, sest väljaheite proovi laborisse viimise asemel saate paari minutiga testi kodus ise läbi viia. Vastused 10 minutiga. 

Säilivusaeg mai 2025 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

 
Kogus Hind  
1tk 19,50 € 19,50 €/tk
- +
2tk 33,90 € 16,95 €/tk
- +