HIV KODUNE KIIRTEST

Kiire ja lihtne kodune HIV kiirtest annab vastuse koheselt ja seda on väga lihtne läbi viia. 

Insti HIV kiirtest tuvastab nii IgM, kui IgG antikehad verest. IgM antikehad on kõige varajasemad antikehad, mida HIV test saab tuvastada, ning testi aknaperiood on alates 21-22 päevast maksimaalselt kuni 3 kuuni. 

Testida tuleks kindlasti, kui olete olnud kaitsmata vahekorras. Teil on olnud mitu erinevat seksuaalpartnerit või teie partneril on olnud mitu erinevat seksuaalpartnerit. Puutusite kokku teise inimese verega ja võisite nakatuda verekontakti teel. Olete kasutanud teise inimese süstlaid/nõelu või olete olnud vahekorras inimesega, kes on kasutanud teise inimese süstlaid/nõelu. Teile on tehtud vereülekanne enne 1989 aastat. Olete lapseootel. Põete B või C hepatiiti või tuberkoloosi. Soovite olla kindel, et Teil ei ole HI viirust. 

HI viirusele on omased esmased sümptomid sarnanenavad külmetushaigusele: Nädalaid kestev palavaik, põhjuseta suur kaalukaotus, kõhulahtisus, öine higistamine, väsimus, kurnatus, kuiv köha ja suurenenud lümfisõlmed (kaelal, kaenlaalustes ja kubemepiirkonnas). 

Testi spetsiifilisus on üle 99%. 
Teie andmed on meile 100% konfidentsiaalsed.
Pakk saabub läbipaistmatus ja konfidentsiaalses turvakiles pakiautomaati ühe päevaga. 

Säilivusaeg juuli 2021 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 27,90 €
- +

VideoSarnased tooted

Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). 

19,50 €

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit on naiseliku sära ja viljakuse kivim. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning ning treenimine sellega suurendab tundlikkust, mis aitab Teil ära tunda ovulatsiooni. 

64,90 €

Sileu menstruaalanum ehk menstruaaltassike on suurepärane lekkevaba, tervist ja loodust säästev toode päevade ajaks. Sobib kasutamiseks nii päeval, kui öösel - kestab korraga kuni 12 tundi ja on korduvkasutatav kuni 10 aastat. 

19,50 €