Karvaeemalduskivi

Karvaeemalduskivi - see on valuvaba, kiire ja tõesti mugav viis tüütutest karvadest vabaneda - lisaks sellele säästab loodust ja on suurepärase hinnaga. Kui olete väsinud raseerijatest, ebamugavast vahatamisest või kulukatest laseritest, on karvaeemalduskivi suurepärane valik!

  • Valuvaba karvaeemaldus!
  • Väike ja kompaktne - võid kasutada kus iganes.
  • Koorib ka surnud nahka.
  • Keskkonnasõbralik ja korduvkasutatav - asendab kuni 100 raseerijat. 
  • Tänu oma unikaalsele lahendusele ei teki sissekasvavaid karvu.


Soovitame harjutada esimest korda jalal või käel, et vältida liigset survet nahale. 

Kasutamine:
1) Enne karvade eemaldamist puhastage nahka.
2) Seejärel asetage toode epileeritavasse kohta ja rakendage mõõdukat survet ringjate liigutustega (ärge hõõruge nahka tugevalt). Paremini sobib see töötama niiskel nahal.
3) Pärast epileerimist peske õrnalt veega või pühkige epileeritud piirkonda õrnalt märja rätikuga. 4) Pärast kasutamist võib karvaeemalduskivi puhastada voolava vee all. Hoidke kuivas kohas. 

★Soovitame kasutada kuivale või niiskele nahale peale duši all käimist.
★Parimate tulemuste saavutamiseks ei soovita me enne kasutamist nahka kreemitada.
★Kui teil on tundlik nahk, võiksite toodet enne õrnadel piirkondadel kandmist proovida kätel või jalgadel.
★Me ei soovita seda kristallkarvaeemaldajat kasutada kaenlaaluste karvade eemaldamiseks, kuna kaenlaalune nahk on ebatasane ja seda on lihtne üle kasutada või liigset survet avaldada.

Toode on keskkonnasõbralik ja korduvkasutatav kuni 1 aasta. 
Ärge jagage hügieenitoodet teiste inimestega. Hügieenitooteid ei ole võimalik tagastada.

Hind:
13,90 €
Sarnased tooted

Alates 25 eluaastast hakkab inimese organism iga aastaga üha rohkem kollageeni kaotama. 35 aastaselt on meie organismis umbes 15% kollageeni puudu ning 45 aastaselt on defitsiit ca 30%. Toidulisand California Gold Nutrition Collageen UP on mereallikatest saadud kollageenipeptiidid + hüaluroonhape + vitamiin C, mis toetavad säravamat ja tervemat nahka ning juukseid ja küüsi. Samuti toetab luude ja liigeste tervist. 

Al. 26,90 €

Šampoon värvitud juustele. Puhastab leebelt, kaitstes juuksevärvi. Kõrvaldab efektiivselt pigmendikao, tugevdades juuksekarvu ja suurendades nende vastupanuvõimet. Tulemuseks on intensiivne juuksevärv, kauakestvalt kaitstud, siidised ja säravad juuksed.

Al. 15,90 €

Šampoon kuivadele juustele. Toitev šampoon kuivadele, töödeldud ja raskesti kammitavatele juustele. Tänu siidi- ja nisuproteiinidele toidab kuivi juukseid ning muudab need pehmeks, kergelt käsitletavaks, siidiseks ja läikivaks. Meeldivalt koorelõhnaline.

11,99 €