Klamüüdia kiirtest meestele

Klamüüdia kiirtest meestele. 
Test on mõeldud klamüüdia tuvastamiseks ja annab vastused 15 minutiga. 

Klamüdioos on kõige sagedamini esinev sugulisel teel leviv haigus Eestis, mille tekitajaks on rakusisene bakter Chlamydia trachomatis. 

Sümptomiteks võivad olla: 

Emakakaelapõletik avaldub limasmädase vooluse tekkes. Emaka limaskestapõletik võib avalduda tsükliväliste veritsuste ja vahekorrajärgsete verejooksudena. Munajuhade ja munasarjade põletik. Kusiti põletik - väljendub sagedase ja valuliku urineerimisega. Silmalau põletik. Rasedal esinev ravimata klamüdioos võib põhjustada raseduse katkemist, enneaegset sünnitust, loote hüpotroofiat, antenataalset loote hukkumist.Tihtipeale ei pruugi esineda klamüüdia puhul mingeid sümptomeid, seetõttu võib olla klamüüdia inimesel aastaid ilma seda ise teadmata. Klamüdioosi ravitakse edukalt antibiootikumikuuriga.

Test on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. 
Säilivusaeg: märts 2022 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 22,90 €
- +
Sarnased tooted

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit on naiseliku sära ja viljakuse kivim. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning ning treenimine sellega suurendab tundlikkust, ja aitab Teil ära tunda ovulatsiooni. 

Al. 24,00 €

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit on naiseliku sära ja viljakuse kivim. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning ning treenimine sellega suurendab tundlikkust, mis aitab Teil ära tunda ovulatsiooni. 

64,90 €

Roosa kvarts on armastuse ja harmoonia kivi. Tõmbab ligi armastust ning soovitatakse enim stressi, hingehaavade ja südamevalu korral. Õnnelikkuse, sensuaalsuse ja rahu kristall. Roosa kvarts kuulub kvartside perekonda ja on üks mäekristalli eriliike. Kvarts on tänu oma unikaalsele kristallvõrele energiaid võimendav ja vahendav mineraal. Roosa kvarts on läbi aegade olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Armastusekivina sobib roosa kvarts väga hästi magamistoa kiviks, tuues partneritele armastust, tundelisust ja harmooniat.

64,90 €