Klamüüdia kiirtest meestele

Klamüüdia kiirtest meestele. 
Test on mõeldud klamüüdia tuvastamiseks ja annab vastused 15 minutiga. 

Klamüdioos on kõige sagedamini esinev sugulisel teel leviv haigus Eestis, mille tekitajaks on rakusisene bakter Chlamydia trachomatis. 

Sümptomiteks võivad olla: 

Emakakaelapõletik avaldub limasmädase vooluse tekkes. Emaka limaskestapõletik võib avalduda tsükliväliste veritsuste ja vahekorrajärgsete verejooksudena. Munajuhade ja munasarjade põletik. Kusiti põletik - väljendub sagedase ja valuliku urineerimisega. Silmalau põletik. Rasedal esinev ravimata klamüdioos võib põhjustada raseduse katkemist, enneaegset sünnitust, loote hüpotroofiat, antenataalset loote hukkumist.Tihtipeale ei pruugi esineda klamüüdia puhul mingeid sümptomeid, seetõttu võib olla klamüüdia inimesel aastaid ilma seda ise teadmata. Klamüdioosi ravitakse edukalt antibiootikumikuuriga.

Test on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. 
Säilivusaeg: november 2021 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.

Kogus Hind  
1tk 22,90 €
- +
Sarnased tooted

Balance Activ geeli võib kasutada häiritud tupekeskkonna taastamiseks (bakteriaalne vaginoos või vaginaalne kandidoos - võivad avalduda sügeluse, kipituse, rohke vooluse, põletikutunde või ebameeldiva lõhnana). 

19,50 €

Jadeiit ehk jaad ehk nefriit on naiseliku sära ja viljakuse kivim. Jadeiit toob endaga kaasa rõõmu, rahulolu ja tasakaalu terves kehas ning ning treenimine sellega suurendab tundlikkust, ja aitab Teil ära tunda ovulatsiooni. 

Al. 24,00 €

Sileu menstruaalanum ehk menstruaaltassike on suurepärane lekkevaba, tervist ja loodust säästev toode päevade ajaks. Sobib kasutamiseks nii päeval, kui öösel - kestab korraga kuni 12 tundi ja on korduvkasutatav kuni 10 aastat. 

19,50 €