Kodune allergia kiirtest PRIMA

Põhiallergiatest PRIMA määrab kiirelt, kas Teie veres esineb IgE antikehi.
IgE antikehi hakkab keha tootma, kui olete kokku puutunud allergeeniga. 

Paljud inimesed tunnevad pikka aega nahaärritust või halba enesetunnet, kuid ei leia põhjust. Põhjus võib olla mõni nahaprobleem, näiteks punetav nahk või ekseem. Tihti ei leita põhjust peavalule, ninakinnisusele, hingeldamisele, köhimisele - ja otsitakse põhjuseid, kuid ei leita. 

Allergia võib väljenduda kümnel erineval moel. Allergiad võivad tekkija jube lapseeas või avalduda ka hiljem - neid on seostatud saastatud toiduga või elukeskkonnaga, aga geenidega.

Test ei tuvasta millise kindla asja vastu Teil allergia on (õietolm, piim, mesi või kassikarvaallergia) - kuid tuvastab, et Teie halb enesetunne ja terviseprobleemid kas on/ei ole tingitud allergiast. Kui vastus IgE antikehadele on positiivne, siis edasiste testidega on võimalik tuvastada ka allergeen.

Selleks tuleks pöörduda arsti poole. Tavaliselt sellistel puhkudel soovitab arst näiteks nahaprobleemide tõttu lööbuda 2 nädalaks näiteks: piimast, munast, meest. Kui Teil esineb aga väsimus peale gluteiiniga toidu söömist, peavalud, seedimisprobleemid, meeleoluhäired - siis võiks proovida loobuda 2 nädalaks gluteiini sisaldavatest toodedest. 

Kui põhjust nii lihtsalt ei leita, siis on olemas ka allergiatestid sadadele toitainetele ja muudele asjadele, millega on võimalik lõpuks allergeen kindlaks teha. 

Prima test aitab Teil tuvastada esmase kahluse - kas Teie terviseprobleem on seotud allergiaga või mitte - kas IgE antikehad on organismis olemas või mitte.

Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.
Säilivusaeg: jaanuar 2025 või hiljem. 

 
Kogus Hind  
1tk 17,20 €
- +

VideoSarnased tooted

Kiire ja täpne ühekordne alkoholi kiirtest mõõdab alkoholisisaldust süljes alates 0,02% kuni 0,30%. Test annab tulemuse juba 2 minutiga. Test annab kohese tulemuse ja erinevalt alkomeetritest ei pea seda kalibreerima. 

Al. 2,60 €