Kusihappe / Podagra ribatestid

Podagra ribatestid mõõdavad kusihappe sisaldust uriinis. Podagra avaldub tavaliselt ägeda liigesepõletikuna ehk artriidinaÄkiline tugeva valu ühes või mitmes liigeses on podagra peamine sümptom. Valu on väga tugev ning piinav, liigese piirkonnas on näha põletiku tunnused : tursepunetus ning kuumamine. Kusihappe kristallid võivad ka ladestuda naha allliigestes või nende läheduses. Sel juhul on näha podagrasõlmed ehk toofused.

Kusihape on kemikaal, mis tekib siis, kui keha purustab puriine. Puriinid on osa normaalsetest ainetest kehas. Enamik kusihapet lahustub veres ja liigub neerudesse, kus see eritub uriiniga. Kui teie keha toodab liiga palju kusihapet või ei eemalda seda piisavalt, võite haigestuda.

Kõrge kusihappe sisaldust organismis nimetatakse hüperurikeemiaks. Hüperurikeemiat võib täheldada neerufunktsiooni häirete, podagra, leukeemia, polütsüteemia, ateroskleroosi, diabeedi, kilpnäärme alatalitluse või mõne geneetilise haiguse korral. 

Ravivõimalused: tänapäevaste ravivõimaluste ning varajase diagnoosimise korral on prognoos hea. Lisaks on võimalik podagrat kontrolli all hoida ka spetsiaalse dieedi abil. 

Testi tulemus ei ole täpne, kui C -vitamiini võetakse enne magamaminekut või regulaarselt.
Test on professionaalseks kasutamiseks. 

Säilivusaeg: märts 2025 või hiljem. 

 
Kogus Hind  
1tk 7,99 € 7,99 €/tk
- +
2tk 12,10 € 6,05 €/tk
- +
5tk 21,90 € 4,38 €/tk
- +

Sarnased tooted

Eri paikades võib olla kraanivee kvaliteet erinev. Kraanivee kvaliteedi test on kiire ja lihtne kodune test, mis tuvastab kas joogiks tarvitatav vesi võib olla saastunud või madala kvaliteediga. Joogivesi, mille väärtused on normaaltasemest väljaspool võib olla ohtlik tervisele. 

4,60 €

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 2,90 €