Touch&Know 21 aine narkotest pindadelt

Narkootilise aine kokkupuutetest pindadelt võimaldab testida kahtlasi pulbreid või muid aineid, ilma testitava isiku sülje või uriiniproovita. 

Test võimaldab määrata, kas tuvastatav aine kuulub allapool asuvasse nimekirja, kuid ei viita konkreetsele ainele. Lisaks suudab test eraldi tuvastada kokaiini baasil aineid (crack). 

  • Sondiga saab proove võtta väikestelt pindadelt ja kätelt.

  • Kui värvust ei ilmu, ei tuvastatud järgmisi narkootilisi aineid: valge heroiin, metamfetamiin, amfetamiin, amfetamiin, ecstasy / MDMA, metadoon, LSD, ketamiin, PCP, PMA, DMT, MDPV, mefedroon, PMMA, mCPP, MPA, bufedroon, psilotsübiin, MDPBP , metkatinoon, metüloon, kokaiin.

  • See test ei tuvasta marihuaanat/hašišit, sünteetilisi kannabinoide, LSD-d, GHB-d, morfiini, barbituraate, flunitrasepaami, bensodiasepiini. Kanepi tuvastamise testi on võimalik tellida siit!

Säilivusaeg: märts 2026 või hiljem.
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tootest.

Hind:
29,90 €

VideoSarnased tooted

Kiire ja lihtne ribatest tuvastab amfetamiini jäägid uriinist 5 minutiga. Testi tundlikkus 1000ng/ml kohta. Test tuvastab amfetamiini jäägid organismist 2-6 päeva peale kasutamist. 

Al. 4,60 €

Kiire ja täpne ühekordne alkoholi kiirtest mõõdab alkoholisisaldust süljes alates 0,02% kuni 0,30%. Test annab tulemuse juba 2 minutiga. Test annab kohese tulemuse ja erinevalt alkomeetritest ei pea seda kalibreerima. 

Al. 2,60 €