Nikotiini kiirtest uriinist

Nikotiinitest uriinist tuvastab nikotiini jäägid 2-5 päeva jooksul peale suitsetamist. 
Kotiniin on nikotiini metaboliit, mürgine alkaloid, mida leidub tubakas.
Kotiniini kasutakase biomarkerina tuvastamiseks tubakasuitsuga kokkupuudet. 

Kuna ka elektroonilised sigaretid ning mokatubakas sisaldavad nikotiini, siis tuvastab test ka nende tarvitamise. 

Viimastel aastatel on aga turule tulnud uued suitsuvabad tooted, nagu e-sigaretid, närimistubakas ja mokatubakas, mis väidetavalt pakuvad suitsetajatele ja tubakatarbijatele tervislikumat alternatiivi. 

E-sigaretid võivad olla traditsiooniliste sigarettidega võrreldes vähem kahjulikud, kuid puudub piisav teaduslik tõendusmaterjal nende pikaajaliste mõjude kohta. Mõned uuringud on näidanud, et e-sigarettide kasutamine võib tekitada hingamisprobleeme, kahjustada kopsufunktsiooni ja suurendada südame-veresoonkonna haiguste riski. Lisaks võib nikotiin e-sigarettides tekitada sõltuvust, mis võib viia üleminekuni traditsiooniliste sigarettide suitsetamisele. E-sigaretid ei sisalda tubakat, kuid võivad sisaldada mitmeid teisi kahjulikke ühendeid, näiteks arseen, glütserool ja atsetoon.
Närimistubakas sisaldab sageli nikotiini ning muid kemikaale, mis imenduvad suu limaskesta kaudu vereringesse. Närimistubaka kasutamine on seotud mitmete terviseriskidega, sealhulgas suuõõne, kõri ja söögitoru vähiga. Samuti võib närimistubaka kasutamine põhjustada igemeprobleeme, hammaste värvimuutust ning suuõõne ärritust.
Mokatubakas sisaldab samuti nikotiini ja võib suurendada südamehaiguste, insuldi ja teiste südame-veresoonkonna haiguste riski. See võib põhjustada mitmeid suuõõne terviseprobleeme, nagu igemehaigused, hambakaaries, igemete taandumine ja hammaste värvimuutused. Lisaks on mokatubakas seotud suuõõne vähiga, sealhulgas igemete, suuõõne ja kõri vähiga. Mokatubakas sisaldab lisaks nikotiinile ka muid keemilisi ühendeid, mis võivad olla kahjulikud tervisele. Näiteks võib mokatubaka suitsetamine põhjustada kopsuprobleeme ja hingamisteede infektsioone. Samuti võivad tubakatooted sisaldada kantserogeenseid ühendeid ja raskemetalle, mis võivad suurendada vähiriski ja tekitada muid terviseprobleeme.

Nikotiinitest annab tulemuse 5 minutiga. Testi tundlikkus 200ng/ml kohta. 

Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest.
Säilivusaeg 2025 juuni või hiljem.

 
Kogus Hind  
1tk 5,90 € 5,90 €/tk
- +
2tk 10,15 € 5,08 €/tk
- +
3tk 14,20 € 4,73 €/tk
- +
5tk 19,90 € 3,98 €/tk
- +
10tk 34,90 € 3,49 €/tk
- +
20tk 65,50 € 3,28 €/tk
- +

Sarnased tooted

Kiire ja lihtne narkotest tuvastab korraga 10 narkootilise aine jäägid uriinist. Test tuvastab: Amfetamiini (speed), bensodiasepiinid ehk bensod (Valium), kokaiini, kanepi (marihuaana), metadooni, metamfetamiini, opiaadid (heroiin). 

Al. 18,90 €