Uriini ribatestid 10 parameetrile 100tk

Uriini ribatestid 10-le parameetrile - 100tk purgis. Testribad sobivad nii kodus kasutamiseks, kui ka professionaalseks kasutamiseks. Neid uriinitesti ribatest kasutavad meditsiinitöötajad üle maailma, et kiiresti tuvastada mitmeid võimalikke näitajaid paljude erinevate haiguste või seisundite kohta. Testribad on pakitud standardsesse suletud purki ja iga purk sisaldab 100 testriba. Tulemusi loetakse visuaalsel teel võrdluses purgil oleva värvikaardiga. 

Ribatest mõõdab järgmisi parameetreid:
Leukotsüüdid

Nitrid
Urobilinogeen
Valk
pH
Veri uriinis
Erikaal
Ketokehad
Bilirubiin
Glükoos

Säilivusaeg: jaanuar 2024 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tegelikust tootest!

Kogus Hind  
1tk 25,90 € 25,90 €/tk
- +

Sarnased tooted

Test tuvastab glükoosi ja ketoonid uriinis. Lisaks 8 lisaparameetrit: Nitrid, valk, erikaal, tihedus, urobilinogeen, bilirubiin, PH ja leukotsüüdid. 

12,50 €

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 2,99 €