VITA LIBERATA FABULOUS SELF TANNING GRADUAL LOTION

Vita Liberatat tuntakse kui maailma esimest toksilistest ainetest vaba, orgaaniliste isepäevituvate toodete kaubamärkiVita Liberata pakub kõige laiemat valikut koduskasutatavaid ja professionaalseid päevitustooteid, mis sobivad iga nahatüübi ja -tooniga, garanteerides absoluutselt parima päevituskogemuse igal kasutuskorral ning, mis kulub nahalt laitmatult ilma, et seda märkakski. Vita Liberata tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme. Toodete valmistamisel on kasutatud unikaalset Odour remove tehnoloogiat, mis eemaldab isepruunistavatele kreemidele iseloomuliku lõhna.

Järgjärguline isepruunistaja

2in1 - isepruunistaja ja niisutav ihupiim ühes tootes, igapäevaseks kasutamiseks. Järkjärguline isepruunistaja - iga kasutuskorraga muutub jume intensiivsemaks. Annab nahale loomuliku ja särava päevitunud jume. Ei määri riideid, kõige õrnem isepruunistaja. Mõeldud kasutamiseks nii näol kui ka kehal.

Parabeenivaba: JAH    Orgaaniline: JAH     Looduslike ekstraktidega: JAH

Ära kasuta kehakreemi või õli enne isepruunistava kreemi nahale kandmist. Kanna toodet puhtale, eelistatavalt kooritud nahale aplikaatorkinda abil, et saavutada täiuslik tulemus. Lase toimida vähemalt 4-12 tundi enne kui selle nahalt maha pesed.

 
Suurus Hind  
200ml 28,67 € 143,35 €/L
Toode on vahelaos. Tarne +1 tööpäev.
- +