Narkotestid aitavad tuvastada tubaka, alkoholi või narkootilise aine jäägid süljest või uriinist

31.05.2018
Narko kiirtestid tuvastavad laia valiku aineid organismist. Võimalik on testida nii süljest, kui uriinist. Testid on kiired, täpsed ja neid on väga lihtne kasutada. Narkotestide läbiviimise idee põhineb sellel, et hoida eemal Teie alluvaid, töötajaid, lapsi või perekonnaliikmeid narkootikumidest. 

Testi oma töötajaid tööohutuse ja turvalisuse eesmärgil, et hoida ära tööõnnetusi ja parandada töö tulemuslikkust. Narkootikumid mõjutavad aju ja keha paljudel eri viisidel ning see omakorda mõjutab töö tulemuslikkust ning tööohutust, isegi kui narkootilise aine tarvitamine toimub väljaspool tööaega. Tööandjana on Teil võimalus ja ka kohustus tagada teiste töötajate turvalisus, et uimasti tarvitaja ei kujutaks endast ohtu nii enda kui teiste tervisele. 

Testi oma lapsi või lähedasi - Kas mu laps suitsetab või tarvitab narkootikume? 
Kui Sul on kahtlus, siis testi. Narkotestide alla kuuluvad ka nikotiinitestid, mis aitavad tuvastada tubakasuitsuga kokkupuudet. Uimastite tarvitamise avastamine varajases staadiumis aitab hoida ära hilisemaid tõsiseid sõltuvusprobleeme. Kui Teie lähedasel on uimastiprobleeme, peaksite tegema kõik endast oleneva, et julgustada teda otsima professionaalset abi. 

Testi iseennast - Soovid teada, kas Sinu kehas on uimastijääke - testi tellimine on anonüümne ja turvaline. Telli test pakiautomaati - vajame vaid telefoninumbrit, kuhu paki saabumisel uksekood saata. 

Narko või suitsuvaba klass - testige koos terve klassiga. Kui peale testimist kõik anonüümselt avatavad tulemused on negatiivsed, siis on Teil põhjust uhkust tunda. Kui mõni testist osutus positiivseks arutage koos klassiga läbi narkootikumide ohud ja kordustestige mõne aja pärast.