L'oréal Professionnel Absolut Molecular Repair Leave-in mask 100ml

Kui juuksed on kahjustatud, on kahjustatud nende peptiididest koosnev molekulaarstruktuur. Juuksed murduvad ja muutuvad mitte elastseks. Enamik peptiide on liiga suured, et uuesti kiududesse tungida, muutes kahjustused peaaegu pöördumatuks. Teaduslik avastus - Absolut Repair Molecular. See patenteeritud tehnoloogiaga juustesse jäetav ravikreem, mis sisaldab peptiidsideainet + 5 aminohapet, aitab taastada juuste makromolekulaarset struktuuri. 

L'Oréal Advanced Research suutis esmakordselt lagundada peptiidid ja süstida nende komponendid eraldi kiududesse². Sisse sattudes reformivad ja taastavad need juuste molekulaarstruktuuri³.

Toote koostis imendub koheselt, taastades juuste tugevuse. Juuksed on koheselt siledad, läikivad ja näevad terved välja. Kuumakaitse kuni 230°C. 

Kõigile kahjustatud juuksetekstuuridele, värvitud, valgustatud ja loomulikele juustele.

1 Aminohapete ja peptiidide sideaine.
2 Instrumentaalne test pärast eeltöötlust + šampoon + mahaloputusseerum + 4x (šampoon + mahaloputusseerum).
3
Instrumentaalne test.

Kasutage pärast Absolut Repair Molecular šampooni ja mahaloputava raviseerumi kasutamist. Kanna palsam rätikukuivadele juustele. Jagage juuksed kaheks osaks ja pange igale osale üks pump. Vajadusel lisage veel. Kammi juuksed lihtsamaks pealekandmiseks. Ära loputa. Jätkake kuivatamist fööniga või laske sellel ise kuivada.

Hind:
35,90 €
Kogus: - +
   - või -